در خانه هنرمندان ایران؛

مهر و ما بهترین های موسیقی ایران را اجرا کردند

مهر و ما بهترین های موسیقی ایران را اجرا کردند به گزارش آتلیه دات کام گروه موسیقی مهر و ما متشکل از هنرمندان اوتیسم، سی پی و سندروم دان در تازه ترین کنسرت خود برخی از آثار منتخب موسیقی ایرانی را در خانه هنرمندان ایران پیش روی مخاطبان قرار دادند.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی پروژه، کنسرت گروه «مهر و ما» که به اجرای هنرمندان اوتیسم، سی پی و سندروم دان اختصاص داشت پنج شنبه ۳۰ تیر ماه ساعت ۱۵ تا ۱۸ در سالن جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران با حضور خیلی از مخاطبان این گروه اجرا شد.
در ابتدای مراسم کسری ذوالفقاری به عنوان مجری این برنامه به صحنه رفت و ضمن خوشامد گویی به حاضرین اظهار داشت: عزیزان گروه «مهر و ما» برای این کنسرت زحمات زیادی کشیدند و امیدواریم روز خوبی را در کنار هم رقم بزنیم.
سپس نسترن پور مقدم به صحنه آمد و قطعه ای را بصورت دکلمه برای مخاطبان اجرا کرد. ضمن این که پس از این بخش بهزاد جلالی، بهنام جلالی، میعاد عرب، نرگس روشن اخگر، محمد زرین خواه، امین حاجیان به همراه گروه موسیقی به صحنه آمدند و قطعات اندک اندک، به سمت تو، جان مریم را بصورت جداگانه برای حاضرین اجرا کردند.
در ادامه تمامی اعضای گروه «مهر و ما» به صحنه آمدند و قطعه «تو چقدر نابی» را بصورت گروهی اجرا کردند که با استقبال مخاطبان مواجه گردید و مخاطبان بصورت ایستاده به تشویق این هنرمندان پرداختند. بعد از آن هم تیزری از معرفی مجموعه و گروه «مهر و ما» برای حاضرین پخش گردید.
در بخش دوم، گروه «مهر و ما» به صحنه رفتند و بصورت گروهی قطعات «دوست دارم» و «پرواز» را اجرا کردند.
بخش سوم این کنسرت نیز به تک خوانی برخی از اعضای این گروه اختصاص داشت که نسترن پور مقدم، بهاره فرشباف، نیلوفر روحانی، امیر شیرزاد به همراه گروه موسیقی قطعات مادر من، الهه ناز، دوست دارم زندگی رو را اجرا کردند.
آخرین بخش تک خوانی به اجرای برخی از اعضای این گروه اختصاص داشت که اعضای گروه موسیقی نیز با این گروه به اجرای برنامه پرداختند و قطعات مرغ سحر، گل پامچال اجرا شد.
در این کنسرت مهدی رحم دل، امیر شیرزادی، عطیه کتابچی، آرزو یشاوردی، ماندانا صفوی، شادی شیخ محمد زاده، امین حاجیان، داریوش چهار دلی، سارا ایران پور، زهرا فرهادی، مریم قانعی، حامد فرهادی از اعضای این گروه بودند.

1401/05/02
08:43:36
5.0 / ۵
226
تگهای خبر: كتاب , مراسم , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟