با انتشار متنی در فضای مجازی انجام گرفت؛

پیام خداحافظی ابراهیم داروغه زاده از جشنواره فیلم فجر

پیام خداحافظی ابراهیم داروغه زاده از جشنواره فیلم فجر به گزارش آتلیه دات كام ابراهیم داروغه زاده با انتشار متنی در فضای مجازی با تشكر از مدیران سازمان سینمایی، اهالی سینما و رسانه از خداحافظی با مدیریت جشنواره فیلم فجر بعد از سه سال حضور سخن گفت.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، ابراهیم داروغه زاده با انتشار متنی در فضای مجازی با تشکر از مدیران سازمان سینمایی، اهالی سینما و رسانه از خداحافظی با مدیریت جشنواره فیلم فجر بعد از سه سال حضور سخن گفت و از آنها حلالیت خواست.
در پیام اینستاگرامی ابراهیم داروغه زاده آمده است:
«با حکم دکتر انتظامی، دوست و برادر خوبم سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد، مسئولیت دبیری سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را پدیرفتند و این دفعه مسئولیت سنگین از دوش من برداشته شد. سه دوره پی در پی افتخار خادمی اهالی نازنین سینما را در دبیرخانه فجر بر عهده داشتم.
در این سال ها آن چه سختی ها و مرارت های دبیری جشنواره را به شیرینی تبدیل می کرد همنشینی و مصاحبت با ده ها فیلمساز و سینماگر عزیزی بود که یا بعنوان داور و هیات انتخاب در کنارشان بودم یا با فیلم های خوب شان گرمابخش بزرگترین رویداد سینمایی ایران بودند.
از همه سینماگران و خبرنگاران سینمایی که در این سه سال بیشترین لطف و محبت را به بنده داشتند و من را در جمع خود به گرمی پذیرفتند سپاس گزارم و اگر قصوری ناخواسته از سوی بنده و تیم اجرایی جشنواره سر زده از همه حلالیت می طلبم. قدردان آقایان حیدریان و انتظامی که اعتماد کردند و این مسئولیت سنگین را بر عهده بنده گذاشتند، هستم.
در آخر از مدیران عزیز اجرایی جشنواره که بیشترین لطف و محبت را به من داشتند و با زحمات شبانه روزی و با کم ترین چشمداشت مالی با تمام وجود در خدمت جشنواره بودند، تشکر می کنم.
خدایا چنان کن سرانجام کار / تو خشنود باشی و ما رستگار»

1399/07/10
19:17:40
5.0 / ۵
1792
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,211
بازدید دیروز: 4,753
هفته اخیر: 47,924