جشنواره جهانی کارتون سهم من از مالیات فراخوان داد

جشنواره جهانی کارتون سهم من از مالیات فراخوان داد به گزارش آتلیه دات کام ایرنا- جشنواره بین المللی کارتون ‘سهم من از مالیات’ به هنرمندان استان فارس فراخوان داد، این جشنواره تیرماه سال جاری و همزمان با هفته مالیات در شیراز برگزار می گردد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیر روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی فارس روز چهارشنبه دراین زمینه به خبرنگاران اظهار داشت: این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مالیات در جامعه برگزار می گردد.
فاطمه حسینی اضافه کرد: جشنواره سهم من از مالیات سال قبل به شکل ملی در کشور انجام شد و امسال در گستره جهانی، اداره کل امور مالیاتی فارس دبیرخانه این رویداد را بر عهده دارد.
وی، درباب فراخوان این گفت: کارتونیست های ایران و جهان می توانند آثار خودرا با موضوعات مالیات و مردم، فرهنگ مالیات، مالیات و عدالت، مالیات و اقتصاد، مالیات و تولید، مالیات و کارآفرینی، مالیات و شفافیت، مالیات و توسعه، مالیات و شهر من، فرار مالیاتی و تاثیر مالیات در کاهش فقر و شکاف طبقاتی حداکثر تا تاریخ ۲۵ خردادماه امسال به پست الکترونیکی shiraztax۲۰۲۲@gmail.com ارسال نمایند.
دبیر جشنواره بین المللی کارتون ‘سهم من از مالیات’ افزود: محدودیت سنی جهت شرکت در این جشنواره وجود ندارد و کارتونیست ها می توانید آثار رنگی یا سیاه و سفید خودرا در اندازه A۳ به آدرس الکترونیکی مذکور ارسال نمایند.حسینی اظهار داشت: داوری جشنواره برعهده گروهی از کارتونیست های برجسته ایران و جهان است و نتایج جشنواره نیز ۲۳ تیرماه همزمان با هفته مالیات اعلام خواهد شد.
وی اضافه کرد: به صاحبان پنج اثر برتر جشنواره، جایزه ویژه و لوح یادبود، به کارتونیست های فینالیست لوح تقدیر و به تمام شرکت کنندگان نیز گواهی شرکت در جشنواره اهدا خواهد شد.


1401/02/21
19:10:31
5.0 / 5
53
تگهای خبر: جشن , جشنواره , شركت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟