دعوت از گروههای موسیقی مجلسی برای اجرا

دعوت از گروههای موسیقی مجلسی برای اجرا آتلیه دات کام: بنیاد فرهنگی هنری رودکی به گروههای موسیقی مجلسی برای اجرای موسیقی فراخوان داد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، بر مبنای فراخوان این بنیاد، به منظور ارتقای فرهنگ شنیداری موسیقی کلاسیک و در جهت پشتیبانی از گروههای مجلسی موسیقی کلاسیک و هم همزمان با آغاز به کار تالار استاد حسین دهلوی با پیشنهاد و هدایت هنری شورای ارکستر سمفونیک و حمایت این بنیاد، از تمامی گروههای سازی یا آوازی کلاسیک (۳ تا ۸ نوازنده یا خواننده) دعوت می شود آمادگی خویش را برای این دوره اجرایی در تالار دهلوی اعلام کنند.
شورای ارکستر سمفونیک با بررسی سوابق، توان اجرایی و هم رپرتوار پیشنهادی ارسالی، گروههای منتخب را در یک چیدمان اجرایی بر مبنای دوره های زمانی، ترکیب سازی و... سازمان دهی خواهد نمود.
رپرتوار پیشنهادی می تواند به شکل کامل به آثار آهنگسازان ایرانی و یا تلفیقی از آهنگسازان ایرانی و غیرایرانی بپردازد.
بر این اساس گروههای منتخب از تسهیلات ویژه اجرایی و امکان در اختیار گرفتن سالن برای یک برنامه به صورت مجانی برخوردار خواهند بود. آرشیو و کتابخانه بنیاد می تواند آثاری از آهنگسازان ایرانی و خارجی را در اختیار گروههای منتخب قرار دهد.
گروههای علاقه مند می توانند تا ۱۵ دیماه ۱۴۰۰ با رفتن به سایت بنیاد رودکی در نشانی https: //new.bonyadroudaki.com/فراخوان-دعوت-از-گروه-های-موسیقی-مجلسی-ب/ نسبت به تکمیل فرم فراخوان و ارسال مدارک اقدام نمایند.
منبع:

1400/09/11
14:25:07
5.0 / ۵
592
تگهای خبر: سایت , كتاب , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟