در گزارش آتلیه دات كام مطرح شد؛

انتخاب داوران مرحله نهایی جشنواره تئاتر استانی گیلان

انتخاب داوران مرحله نهایی جشنواره تئاتر استانی گیلان به گزارش آتلیه دات کام معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار داشت: پیام دهکردی، فرامرز طالبی و مهرداد هنرمند بعنوان داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان انتخاب شدند.سید امیر مصباح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعیین داوران مرحله نهایی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان، اظهار نمود: «پیام دهکردی»، «فرامرز طالبی» و «مهرداد هنرمند» بعنوان داوران این مرحله انتخاب شده اند.
وی با اشاره به ارسال ۱۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره، اظهار داشت: داوران بازبین پس از پنج روز بازنگری سی دی آثار، شش اثر را شایسته حضور در مرحله نهایی این جشنواره دانستند.
معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان افزود: «روایت آنکه صبور بود» به کارگردانی «نیما جهان بین»، «رازها و دروغ های رام نشده» به کارگردانی «وحید درویشی»، «واحد ۲۲ چه خبره» به کارگردانی «رضا جوشعار»، «خلیج خوک ها» به کارگردانی «رضا جوینده»، «سیا ریحون» به کارگردانی «رضا عباسی» و «چهاردیواری» به کارگردانی «عبدالله بهادری» آثار راه یافته به این مرحله هستند.
وی افزود: برمبنای برنامه ریزی کمیته برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان این نمایش ها از روز ۱۲ آذر ماه در دو سالن شهید انصاری و نارون برای عموم و هیئت داوران اجرا می شوند.
مصباح با اشاره به این که زمان پیش بینی شده برای اجرای آثار ساعت ۱۱ صبح، ۱۵ و ۱۸ عصر است، اظهار داشت: تماشاگران علاقه مندان می توانند در این ساعت بصورت رایگان از تماشای نمایش ها لذت ببرند. تاریخ / ‏ساعت ۱۱ بامداد ۱۵ عصر ۱۸ عصر ۱۲/‏۰۹/‏۱۴۰۰
سیا ریحون
نویسنده: حمید ابراهیمی
کارگردان: علیرضا عباسی
سالن شهید انصاری
رازها و دروغ های رام نشده
نویسنده و کارگردان:
وحید درویشی
سالن نارون
واحد ۲۲ چه خبره
نویسنده و کارگردان:
رضا جو شعار
سالن شهید انصاری ۱۳/‏۰۹/‏۱۴۰۰
خلیج خوک ها
نویسنده و کارگردان: رضا جوینده
سالن شهید انصاری
روایت آنکه صبر بود
نویسنده و کارگردان: نیما جهان بین
محوطه باز سالن شهید انصاری
چهار دیواری
نویسنده و کارگردان: عبدالله بهادری
سالن نارون
وی با اعلان اینکه باتوجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی تعداد تماشاگران برای هر نمایش محدود است، اشاره کرد: عوامل اجرای جشنواره در جلوی در ورودی سالن ها حضور داشته و ضمن رعایت همه نکات بهداشتی بمحض تکمیل شدن ظرفیت سالن ها از ورود اشخاص دیگر ممانعت به عمل می آورند.
معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان همین طور افزود: اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استانی گیلان ساعت ۱۰: ۳۰ بامداد روز یکشنبه با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت انجام می شود.


منبع:

1400/09/07
13:16:12
5.0 / ۵
586
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟