مسابقه عکاسی و نقاشی کودکان ایرانی

مسابقه عکاسی و نقاشی کودکان ایرانی به گزارش آتلیه دات کام همزمان با عید سعید غدیرخم، مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوعات جشن خانگی غدیر، شیرینی غدیر، آذین بندی کوچه ها و خانه ها به مناسب این عید برگزار می شود.


اپلیکیشن جامع سفیران سلامت در  ادامه سلسله مسابقات با محوریت زندگی و کرونا، همزمان با عید سعید غدیرخم، مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوعات جشن خانگی غدیر، شیرینی غدیر، آذین بندی کوچه ها و خانه ها به مناسب این عید برگزار می کند.
 
در این مسابقه ، کودکان و نوجوانان ایرانی، پس از عضویت در اپلیکیشن سفیران سلامتی ، می توانند عکس یا نقاشی های مرتبط با موضوعات مسابقه را به بخش مسابقه اپلیکیشن ارسال کرده و بعد از ارزیابی اولیه کارشناسان، آثار منتخب برای دریافت نظرات و امتیازات مردمی در این برنامه کاربردی منتشر می شود.
 
اپلیکیشن جامع سفیران سلامت در طول ماه های گذشته ، با برگزاری بیش از 16  عنوان کمپین و مسابقه با محوریت کرونا و سلامت، در طول ماه های گذشته ، بیش از 315 هزار اثر در قالب عکس ، فیلم یا نقاشی را دریافت کرده است.
 علاقمندان می توانند برای شرکت در این مسابقه و دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن جامع سفیران سلامت ، به سایت  Coronaapp.ir  مراجعه کنند.
1399/05/15
14:27:17
5.0 / ۵
2543
تگهای خبر: عکاسی , نقاشی , مسابقه , عکس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,655
بازدید دیروز: 3,257
هفته اخیر: 31,482