معرفی ایرانیان به جهان توسط جشنواره ملی فیلم و عکس

معرفی ایرانیان به جهان توسط جشنواره ملی فیلم و عکس به گزارش آتلیه دات کام رئیس سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار گردد.


علی اصغر مونسان  با حضور در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بازدید و از پوستر و سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.irرونمایی کرد. در این مراسم رامین افشاری، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه جشنواره برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران به جامعه جهانی در حال برگزاری است، افزود: در همین راستا در مکاتبه ای با فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) تمام گام های لازم برای فراهم کردن شرایط جهت برگزاری جشنوارهای فاخر برداشته شده است.
 
پس از افتتاح سایت جشنواره و رونمایی پوستر، سید امین صانعی مهری، دبیر جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید  با ارائه تویحاتی روند ترسیم طرح نهایی پوستر را با استفاده از المانهای ایران اسلامی تشریح کرد.
 
مونسان در ادامه با تقدیر از  برگزاری این جشنواره ابراز امیدواری کرد که گامهای عملیاتی اجرای جشنواره ملی فیلم و عکس هر چه سریعتر برداشته شود.
 
وی در پایان تاکید کرد: جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار شود و این جشنواره باید جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان را به جهان نشان دهد.
 
گفتنی است؛ نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود که غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در سالن 35 پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار دارد و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می پردازد.
1397/11/24
15:42:33
5.0 / ۵
3499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 627
بازدید دیروز: 4,627
هفته اخیر: 45,819