با موضوع ۱۳ آبان؛

برگزیدگان مسابقه نقاشی دانش آموزی به رنگ خیال

برگزیدگان مسابقه نقاشی دانش آموزی به رنگ خیال آتلیه دات کام: مسابقه نقاشی دانش آموزی به رنگ خیال با اولویت کشیدن نقاشی با موضوع 13 آبان برگزار و طی آن بیش از یکصد اثر خلق شد.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از فرهنگسرای اندیشه، مسابقه نقاشی دانش آموزی «به رنگ خیال» با اولویت کشیدن نقاشی با موضوع ۱۳ آبان برگزار و طی آن بیش از یکصد اثر خلق شد.
همزمان با ۱۳ آبان و روز دانش آموز، فرهنگسرای اندیشه مسابقه نقاشی «به رنگ خیال» را با مشارکت دبستان طلوع اسلام برگزار کرد. در این مسابقه نقاشی از دانش آموزان خواسته شد تا نقاشی های خود با موضوع مختلف خصوصاً اتفاقات و مناسبت های مهم روز ۱۳ آبان را زیر نظر مرتضی آسمانی و با تکنیک مداد رنگی روی کاغذ A4 آماده کرده و تحویل دهند. این مسابقه با استقبال خوب دانش آموزان همراه شد و بیش از یکصد اثر توسط دانش آموزان آماده شد.
هم حالا و به همت نگارخانه اندیشه، نمایشگاهی از نقاشی های منتخب دانش آموزان در این رویداد انتخاب شده و طی نمایشگاه «به رنگ خیال»، ۷۰ نقاشی منتخب در معرض دید عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
مراسم معرفی و تقدیر از بهترین نقاشی های کشیده شده توسط دانش آموزان در این مسابقه، فردا چهارشنبه ۱۸ آبان ماه ساعت ۱۴ در فرهنگسرای اندیشه انجام می شود. طی این مراسم مقرر است از ۶ دانش آموز که بهترین آثار نقاشی را خلق کرده اند، تقدیر شود.


منبع:

1401/08/20
14:01:58
5.0 / ۵
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟