شروع فصل دوم لیگ سرود با افزوده شدن بخش نماهنگ

شروع فصل دوم لیگ سرود با افزوده شدن بخش نماهنگ فصل جدید مسابقات لیگ سرود ایران با حضور گروههای سرود کشور در یک رقابت آزاد، هدفمند و عادلانه در قالب «لیگ سرود» با افزوده شدن بخش ویژه نماهنگ شروع شد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا از پروژه لیگ سرود، فصل جدید این مسابقات در بخش های جدید مسابقه ای تحت عنوان «لیگ همگانی» و «لیگ نماآهنگ» شروع شد، تمامی گروههای سرود کشور می توانند در یک رقابت آزاد در قالب لیگ سرود ایران با هم رقابت کنند.
در لیگ همگانی طبق قاعده فصل گذشته گروه ها با اجرای زنده در قالب اجرای پاتوقی و ارسال فایل از اجراهای خود رقابت خواهند کرد.
در فصل جدید این رقابت ها که در ۱۰ مرحله تا آخر سال برگزار می گردد توجه به مناطق محروم و شناسایی گروههای بااستعداد در شهرستان ها در اولویت قرار دارند.
این رقابت ها با هدف ترویج سرود، ایجاد ارتباط مستمر و با کیفیت با گروههای سرود، ارتقای سطح کیفی سرود و کاهش هزینه های گروهای سرود برگزار می گردد.
سرود عجب اشکی پیشکشی به محضر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به عنوان نخستین سرود فصل جدید مسابقات از تاریخ ۵ مردادماه لغایت ۲۵ مردادماه اجرا خواهد شد. در هر مرحله فایل های ارسالی برمبنای معیارهای لیگ که بصورت مشروح در سایت لیگ آمده است توسط داوران امتیازدهی می شوند و جوایزی به گروههای برتر اهدا خواهد شد.
امتیاز گروه ها در یک جدول جامع در سایت لیگ سرود قرار می گیرد و در نهایت به سه گروهی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند جوایزی اهدا می شود.

1401/05/09
12:22:02
5.0 / ۵
339
تگهای خبر: سایت , قاب , كیفیت , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟