با حكم محمود شالویی؛

مشاور علمی و آموزشی معاونت امور هنری انتخاب شد

مشاور علمی و آموزشی معاونت امور هنری انتخاب شد سمیه صفاری احمدآباد مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری شد.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری، سمیه صفاری احمدآباد را عنوان مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری منصوب نمود.
در متن حکم صفاری احمدآبادی آمده است: «سرکار خانم دکتر سمیه صفاری احمدآباد؛ با توجه به شایستگی، تجربیات پرارزش و تحصیلات تکمیلی سرکار عالی در حوزه پژوهش هنر و مطابق شناخت از توانمندی، تعهد و روحیه دینی و انقلابی که از شما سراغ دارم؛ به باعث این حکم بعنوان مشاور علمی و آموزشی در معاونت امور هنری منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و به بهره گیری از ظرفیت هنرمندان ارجمند و صاحب نظران علمی در این حوزه، نسبت به اجرای وظایف محوله و امعان نظر به محورهای ذیل قرین توفیق و تأیید باشید.
- مشاوره در امر آموزش های هنری آموزشگاه های آزاد هنری و هنرستان های هنرهای زیبا
- تشکیل هیأت اندیشه وز برای تدوین برنامه های منسجم آموزشی در رشته های هنری
- ارائه مشورت های کاربردی در جهت توسعه کمی و کیفی آموزش های هنری در مناطق کم برخوردار در جهت عدالت فرهنگی و هنری
- تعامل و ارائه مشاوره با سایر مراکز علمی آموزش های هنری به منظور تقویت فعالیتهای بین المللی آموزش هنر
سمیه صفاری احمدآباد، متولد ۱۳۶۰ و دارای مدرک دکترای فلسفه هنر از دانشگاه آزاد اسلامی، نویسنده، پژوهشگر و مدرس دانشگاه است.
صفاری احمدآباد دارای بیشتر از ده مقاله علمی _ پژوهشی در مجلات تخصصی هنر است و از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد بوده است.
از جمله سوابق اجرایی او میتوان به ریاست امور زنان و خانواده حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولیت مستندسازی کمیته فرهنگ و هنر دینی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم (۱۳۹۶ و ۱۳۹۷)، دبیری علمی سلسله نشست های «واکاوی زیبایی شناسی مصحف نگاری ایرانی _ اسلامی از قرآن های خطی تا قرآن های چاپ معاصر»، برگزاری چندین نمایشگاه نقاشی نقاشی انفرادی و گروهی، ریاست کمیته امور بانوان و خانواده ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۹۹)، ریاست شورای علمی _ فرهنگی بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۹۹) و … اشاره نمود.


منبع:

1400/09/04
11:00:09
5.0 / 5
308
تگهای خبر: آموزش , تخصصی , چاپ , زیبایی
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟