باشگاه مشتریان بانک ملت چیست

باشگاه مشتریان بانک ملت چیست مشتریان مهان به تنهایی در یک کفه ترازو و دیگر مشتریان همگی با هم در کفه دیگر ترازو قرار میگیرند.


مشتریان خاص بانک ملت و بیمه ما!

بانک ملت که یکی از معروف ترین بانک ها در بین مردم است، چند سالی است که دست به اقدام جالبی زده است؛ در این اقدام افرادی که در این بانک حساب دارند به دو دسته مشتریان معمولی و مشتریان مهان تقسیم شده اند؛ که مشتریان مهان به  تنهایی در یک کفه ترازو و دیگر مشتریان همگی با هم در کفه دیگر ترازو قرار میگیرند. تلفظ درست این مشتریان، مِهان به معنی بزرگان است و نباید آن را با مَهان یعنی ماه اشتباه گرفت. برای قرار گرفتن در قسمت مشتریان مهان بانک ملت باید شرایط زیر را حداقل در یک مدت 3 ماهه داشته باشد:

 • حساب جاری شما باید به 1.000.000.000 ریال برسد
 • حساب پس انداز شما باید 7.000.000.000 ریال برسد
 • حساب کوتاه مدت شما باید 1.750.000.000 ریال باشد
 • حساب بلند مدت شما باید 7.000.000.000 ریال باشد

با قرار گرفتن در لیست مشتریان مهان شما از خدمات ویژه ای که هم بانک ملت و هم بیمه ما که وابسته به بانک ملت است بهره مند میشوید. در ابتدا رنگ کارت شما و دسته چکی که دارید عوض میشود و از روی این دسته چک به راحتی متصدیان بانک متوجه شما میشوند و کارهای شما را در اولویت قرار میدهند.

مزیت های قرار گیری در دسته مشتریان مهان بانک ملت:

با داشتن کارت شناسایی و ملت کارت مهان با مراجعه به هر یک از شعبه های بانک ملت درخواست و کار شما در اولویت قرار میگیرد و در اصل شما یک گام جلوتر از دیگران هستید. حتی در زمانی که نیاز به پوز فروشگاهی دارید در راس لیست قرار میگیرید و زودتر کار شما انجام میشود.

مشتریان مهان هنگام استفاده از خدمات بانکی و پرداخت کارمزد از بالاترین تخفیفات بانک مرکزی بهره مند میشوند.

مشتریان مهان و بیمه ما:

 • به تازگی طرحی توسط بیمه ما و بانک ملت صورت گرفته است  که به آن صندوق اجاره ای میگویند. به این صورت که هر سرمایه ای که شما در این صندوق ها و نزد بانک ملت قرار دهید بیمه ما، که وابسته به بانک ملت است آن را در برابر تمامی حوادث بیمه میکند و دیگر نگران از بین رفتن و سرقت اموال خود نیستید. در زمان دریافت صندوق اجاره ای درخواست مشتریان مهان در اولویت قرار میگیرد و کار آنها سریع تر انجام میشود.
 • بیمه های خودرو برای مشتریان مهان بانک ملت در بیمه ما؛ با بالاترین سطح تخفیفات ارائه میشود و شما علاوه بر تخفیف هایی که برای عدم خسارت و صفر بودن خودرو دریافت میکنید، در صورت پرداخت نقدی حق بیمه مورد نظر حداکثر از 45% و در صورت پرداخت اقساطی آن حداکثر از 35% تخفیف اضافه نسبت به دیگر بیمه گذاران بهره مند میشوید.
 • مشتریان مهان بانک ملت میتوانند در صورت دریافت بیمه عمر و سرمایه گذاری که امروزه به یکی از الزامی ترین بیمه ها نزد مردم تبدیل شده و در شرایط کرونا بسیاری از هزینه های بیمه گذاران خود را کم کرده است  از شرکت بیمه ما یک بیمه نامه آتش سوزی رایگان دفترچه ای دریافت کنند، حتی در زمان خرید بیمه حوادث انفرادی بیمه ما میتوانند از تخفیف های 25% که باز هم تنها مختص مشتریان مهان است بهره مند شوند.
 • بیمه های مسئولیت برای تمامی افراد با تمامی شغل ها مهم است و با توجه به بالا رفتن نرخ دیه دریافت بیمه مسئولیت الزامی شده است. حتی اگر شغل خاصی ندارید نیز بیمه مسئولیت برای شما لازم است و میتوانید بیمه های مسئولیتی مانند: بیمه مسئولیت آسانسور و بیمه مسئولیت هیئت مدیره را برای خود خریداری کنید. با قرار گرفتن جزو مشتریان مهان بانک ملت شما میتوانید بالاترین میزان تخفیفات بیمه مسئولیت را از شرکت بیمه ما دریافت کنید که این تخفیف به 20% میرسد. البته بیمه مسئولیت آتش سوزی در قبال همسایگان از بیمه ما، برای مشتریان مهان تا سفقف 30% تخفیف پیش بینی شده است که در برابر دیگر شرکت های بیمه ای بسیار به صرفه تر است.
 • بیمه آتش سوزی به دلیل تغییرات مداوم شرایط جوی که در سال های اخیر در ایران بسیار زیاد شده است برای تمامی افراد در تمامی شهر ها الزامی است؛ البته این بیمه تنها برای آتش سوزی نیست و حوادث دیگری مانند صاعقه و انفجار و زلزله و شکست شیشه و... را نیز در بر میگیرد و میتوان آن را برای منازل مسکونی، آتش سوزی صنعتی، آتش سوزی انبار، آتش سوزی اداری و تجاری خریداری کرد.مشتریان مهان بانک ملت میتوانند از شرکت بیمه ما که بیمه وابسته به بانک ملت است بالاترین تخفیفات بیمه های آتش سوزی را دریافت کنند برای مثال در آتش سوزی منازل مسکونی از 45% تخفیف و برای آتش سوزی صنعتی از 60% تخفیف بهره مند میشوند.
 • در بیمه مسافرتی (مسافرت خارج از ایران) نیز شرکت بیمه ما، برای مشتریان مهان بانک ملت تخفیفی تا سقف 15% را در نظر گرفته است.
 • بیمه تکمیلی نیز از دیگر بیمه نامه هایی است که متقاضیان زیادی دارد، به خصوص افرادی که از طریق محل کار خود بیمه نمیشوند به دنبال بیمه تکمیلی انفرادی هستند. به جرئت میتوان گفت بیمه ما بهترین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی  را ارائه میدهد. این بیمه نامه برای مشتریان مهان بانک ملت از طریق بیمه ما به صورت رایگان انجام میشود و نیازی به پرداخت هزینه برای خرید آن نیست. و به این صورت بانک ملت و بیمه ما، نیاز مشتریان خاص خود را از همه جهت تامین میکنند و جان و مال آنها را بیمه میکنند.

مشتریان مهان بانک ملت میتوانند با مراجعه به نمایندگی های بیمه ما و ارائه مشخصات خود که جزو مشتریان مهان هستند به راحتی خود را از همه جهت بیمه کنند. البته با توجه به سخت بودن رفت و آمد در زمان کرونا مشتریان مهان میتوانند با مراجعه به سایت www.bimema.ir کارهای خود را انجام دهند.

1400/06/17
23:24:31
5.0 / ۵
1021
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,847
بازدید دیروز: 4,627
هفته اخیر: 48,259