در گزارش آتلیه دات كام مطرح شد؛

از سرگیری تمرین های دكتر نون

از سرگیری تمرین های دكتر نون کارگردان نمایش دکتر نون ضمن اشاره به توقف تمرین های این اثر نمایشی به علت تعطیلی های کرونایی اخیر، اعلام نمود تمرین های دکتر نون با وجود شرایط مبهم موجود از سرگرفته شد.هادی مرزبان کارگردان تئاتر که می خواهد نمایش «دکتر نون» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرد و چند ماهی است که تمرین های این اثر نمایشی را آغاز کرده بود، درباره وضعیت فعلی تمرین و تولید نمایش «دکتر نون» به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما تمرین های نمایش «دکتر نون» را که به علت شرایط قرمز کرونایی تهران متوقف کرده بودیم از سر گرفتیم. مدیریت مجموعه تئاتر شهر این لطف را به ما داشت که سالن اصلی مجموعه را برای تمرین در اختیار ما قرار داده که برای حفظ پروتکل ها و حفظ سلامت اعضای گروه فضای بزرگ و مناسبی است.
وی با اشاره به اینکه باید تمرین های «دکتر نون» را مجدداً شروع می کردیم تا کار برای اجرا آماده شود، خاطرنشان کرد: من نمی توانم از تئاتر دور باشم. این روزها دلم خیلی برای هادی مرزبان تنگ شده و فکر می کنم که از مرزبان و شرایط او، سالن و خود تئاتر دور شده ام که دلیل این امر وضعیت کرونایی پیش آمده طی ۲ سال قبل است.
مرزبان در ادامه تاکید کرد: کرونا همه ما را بلاتکلیف گذاشته و تمام برنامه ریزی ها را به هم زده است.
کارگردان نمایش «دکتر نون» درباره زمان مدنظر برای اجرای عمومی این اثر نمایشی، خاطرنشان کرد: تمرین ها که شروع شده باید ۱ ماه ادامه داشته باشد و در صورتیکه کرونا وضعیت را به هم نریزد، اجرای عمومی «دکتر نون» را از شهریور سالجاری در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز خواهیم کرد.
این هنرمند تئاتر در انتهای سخنان خود با اشاره به اینکه بیشتر از ۱ سال است که زمان اجرای «دکتر نون» به علت شرایط کرونایی تغییر می کند و تمرین های گروه همچنان ادامه دارد، متذکر شد: شرایط موجود شرایط سختی است و در تاریکی حرکت می نماییم.


منبع:

1400/05/05
12:30:48
5.0 / ۵
1024
تگهای خبر: هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,200
بازدید دیروز: 6,082
هفته اخیر: 36,723