نمایش آثار ناصر اویسی، محمدعلی ترقی جاه و صادق تبریزی

نمایش آثار ناصر اویسی، محمدعلی ترقی جاه و صادق تبریزی آتلیه دات کام: نمایشگاهی از آثار محمدعلی ترقی جاه، ناصر اویسی و صادق تبریزی از روز جمعه (17 اردیبهشت ماه) در گالری آرتیبیشن انجام می شود.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، این نمایشگاه از روز جمعه (۱۷ اردیبهشت ماه) در گالری آرتیبیشن افتتاح می شود و تا ۲۶ اردیبهشت ماه نیز برقرار است.
بازدید از این نمایشگاه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است و علاقه مندان این آثار با رعایت پروتکلهای بهداشتی می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس خیابان شریعتی، پایین تر از حسینه‌ی ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک ۶ مراجعه کنند.
همین طور نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می برند، بصورت آنلاین و همزمان با شروع نمایشگاه دایر خواهد شد.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: «عوامل دوگانه از هنر ایران از یک سو، و به کار رفتن تکنیک غربی از طرف دیگر، دائماً در هنر این سه تن هر چند متفاوت اما با رفتاری احساساتی و برداشتی نوستالژیک به چشم می خورد. سوژه های شرقی چون زن و مرد دلباخته، مادیان و ماکیان ساکن و در حال حرکت در هنر آنها مشهود است و گاه سوژه ها و موضوعات به هم نزدیک می نمایند. ترقی جاه، تبریزی و اویسی جزو هنرمندان نوپردازی هستند که از گنجینه‌ی هنر قدیم هر یک به سبک و سیاق خود بهره برده اند و در تعالی هنر ایران به جان کوشیده اند.»

1400/02/15
22:44:55
5.0 / ۵
1314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,360
بازدید دیروز: 6,082
هفته اخیر: 35,043