پیام انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روز تئاتر

پیام انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روز تئاتر به گزارش آتلیه دات کام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی پیامی صادر کرد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روزهای ملی هنرهای نمایشی پیامی را صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است: «هوالعزیز نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی چنگ در پرده همین می دهدت پند ولی
وعظت آن گاه کند سود که قابل باشی" بهار، این اعجاز بی همانند خالق عشق و زیبایی باردیگر به بازار آمد و به جان و روح عالم خسته رنگ و طراوتی جان افزا بخشید. سالی که گذشت با همه مصائب و گرفتاری های ناشی از پاندمی جهانی کووید ۱۹ برای اصحاب قلم و اندیشه و فرهیختگان عرصه هنرهای نمایشی سالی سخت بود. در سایه هولناک و مهیب این کم کاری و بیکاری ناخواسته، اهالی نجیب و شریف تئاتر کشور نتوانستند آنچنان که شایسته و بایسته بود بر صحنه تئاتر و در مقابل دیدگان مشتاق مخاطبان و تماشاگران گرانقدر که سرمایه اصلی حوزه فرهنگ و هنر هستند، بدرخشند و آثار فاخر و قابلی را بیافرینند. انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس هم در این میان با استفاده از همه توان و ظرفیت های خود و با هدف اعتلا و رونق حداکثری تئاتر استانها در سرتاسر کشور سالی سخت و البته پرکاری را سپری نمود و به قدر قوه و وسع خویش با برگزاری رویدادها و برنامه های متعدد، کوشش کرد همچنان کورسوی امید را برای هنرمندان و روحیه مقاومت و پایداری را برای جامعه ایرانی و اسلامی زنده نگاه دارد. بدینوسیله ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، در آستانه روز ملی هنرهای نمایشی این روز فرخنده را به همه هنرمندان تئاتر ایران زمین تبریک گفته و ابراز امیدواری می کند سال ۱۴۰۰ سالی بدون کرونا، و آغاز فصل جدیدی در تئاتر برای کشورمان باشد. سالی که در آن، سلامتی باشد و اندیشه و شور و تعهد و تئاتر رونقی باردیگر بگیرد و هنرمندان تئاتر، با فراغ بال، بیافرینند و بدرخشند و ببالند. تا یار که را خواهد و میلش به که باشد»


منبع:

1400/01/08
00:02:59
5.0 / ۵
901
تگهای خبر: زیبایی , قاب , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,347
بازدید دیروز: 3,738
هفته اخیر: 33,879