كاوه سجادی حسینی ؛

داوری ۳۹ فیلم كوتاه در جشنواره فجر ۳۹

داوری ۳۹ فیلم كوتاه در جشنواره فجر ۳۹ آتلیه دات کام: نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا بیان کرد هر 39 فیلمی که در جشنواره فیلم کوتاه تهران پذیرفته شده بودند، در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر داوری می شوند.



کاوه سجادی حسینی نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به چگونگی شرکت فیلم های کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: با توجه به این که بخش نمایش فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران امسال برگزار نشد و نامزدی هم هنوز برای آن اعلام نشده است، هر ۳۹ فیلم کوتاه داستانی راه یافته به این جشنواره، به بخش رقابتی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است.
وی بیان کرد: نامزدهای دریافت سیمرغ از دل این ۳۹ فیلم انتخاب و در نهایت برگزیدگان مشخص می شود.
این کارگردان سینما اشاره کرد: با توجه به این که هیات انتخابی وجود ندارد، همه ۳۹ فیلم کوتاه داستانی فرصت داوری در جشنواره فیلم فجر را دارند و این اتفاق خوبی است.
وی افزود: البته هنوز نمی دانیم مقرر است یک سیمرغ جایزه بدهند و یا همچنان قانون پذیرش فیلم های ۱۵ دقیقه ای ادامه دارد یا خیر. با توجه به این که همه ۳۹ فیلم در جشنواره داوری می شوند این احتمال وجود دارد که در این دوره قانون ۱۵ دقیقه ای حذف شده باشد.
نایب رئیس انجمن فیلم کوتاه تهران در آخر اشاره کرد: جشن مستقل سینمای کوتاه نیز با تغییراتی همراه شده است و مقرر است از دوره بعد هر فیلمی کوتاهی که در جشنواره فیلم فجر سیمرغ بگیرند، مستقیم در جشن ایسفا در بخش مسابقه شرکت می کند.


منبع:

1399/10/19
12:38:34
0.0 / ۵
1140
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,747
بازدید دیروز: 3,563
هفته اخیر: 36,640