تجربه آموزش شهودی با حرف آخر

تجربه آموزش شهودی با حرف آخر پنج دقیقه برای خواندن این مقاله وقت بگذارید تا كارت برنده شدن خود را در بزرگترین ماراتن علمی كشور با پروژه 6040 حرف آخر تضمین كنید.


وارد بهمن ماه می شویم و حدود 5 ماه دیگر برای کنکور باقی مانده است. در همین حال ، داوطلبان کنکور به سه دسته تقسیم می شوند. گروه اول افرادی هستند که کار بزرگی انجام داده اند و در آرزوی اهداف و کارهایی هستند که قرار است بعد از کنکور انجام دهند. گروه دوم داوطلبانی هستند که دروس را کار کرده اند و یادگیری آنها ناقص است و گروه سوم افرادی هستند که هنوز مطالعه نکرده اند اما کم کم به خود آمده اند و می خواهند شروع طوفانی داشته باشند اما نمی دانند چگونه شروع کنند. . امروز ما خبرهای خوبی برای هر سه گروه داوطلب داریم. 5 دقیقه برای خواندن این مقاله وقت بگذارید تا کارت برنده شدن خود را در بزرگترین ماراتن علمی کشور با پروژه 6040 حرف آخر تضمین کنید. همچنین توصیه می شود اگر دانش آموز مقطع ابتدایی دارید مقاله اجی مجی، بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی در دوران کرونا را مطالعه کنید.

6040 طرحی است که از سال 1397 توسط حرف آخر ارائه شده است و مورد استقبال خوب دانش آموزان و والدین آنها قرار گرفته است. این پروژه به دو بخش 60 و 40 تقسیم شده است. قسمت اول ، پروژه 60 ، به تدریس صفر تا صد دوره در دو ماه یا 60 روز و قسمت دوم به بررسی ، جمع بندی و حل تست در 40 روز اشاره دارد. شاید باورنکردنی نباشد ، اما باید بدانید که امروز با پیشرفت تکنولوژی آموزشی ، به ویژه در ایران ، آموزش در 60 روز امکان پذیر شده است و خالق آن استاد عبدالرضا منتظری ، مدیر عامل حرف آخر است. این پروژه دارای ویژگی است که برای اولین بار در ایران چنین سبکی ارائه شده است که در زیر به طور کامل ارائه می شود. همچنین توضیحات کامل تر را در مقاله شروع طوفانی کنکور 1400 با حرف آخر می توانید مطالعه کنید.

100 روز حیاتی را با 6040 حرف اخر تجربه کنید

برای اولین بار ، موسسه استاد منتظری دوره آموزش را به طور کامل در کنکور ایران تغییر داد و از آموزش سبک حرف آخر رونمایی کرد. در این آموزش ، داوطلب دیگر نیازی به حفظ و استفاده از فرمول ها ، از جمله دروس دین و زندگی که بصورت طبیعی حفظ می شوند، ندارد. در این سبک آموزشی داوطلبان همه چیز را بصری می بینند و آموزش آنها مبتنی بر شهود است. این مسیر یادگیری را تسهیل می کند و همچنین زمان ماندگاری مطالب در ذهن مخاطب را چند برابر می کند. اما استفاده نکردن از فرمول به دلیل وجود الگویی است که داوطلب را از حفظ بسیاری از فرمول ها بی نیاز می کند و در هر مبحث با الگو انواع تست های مربوط به آن موضوع را حل می کند. همچنین این موضوع در پکیج های حرف آخر یازدهم هم به شدت به چشم می خورد.

بیایید این توضیحات را در مهمترین درس کنکور تجربی نشان دهیم. زیست شناسی را می توان حجیم ترین درس در زمینه تجربی دانست که می توان آن را سطر به سطر درخواست کرد. سوالات این دوره در کنکور نیز کاملاً مفهومی است و متأسفانه در روش کلاسیک ، داوطلب باید حفظ کند و قادر به درک مطالب نخواهد بود. اما در این موسسه و با کمک بهترین معلمان زیست شناسی در ایران ، همه دروس به صورت شهودی تدریس می شوند. همچنین ، با استفاده از 7 الگوی طلایی زیست شناسی ، دیگر نیازی به خواندن کل سوال نیست. ، و با خواندن کمتر از نیمی از سوالات پاسخ را دریافت خواهید کرد. برای آشنایی با زیست شناسی حرف آخر و دیدن آموزش ها ، به خصوص برای ریاضی دهم حرف آخر کافیست کلیک کنید.

آیا منبعی بدون مشاوره می تواند ما را موفق کند؟

نه !!! منبع خوب و پشتیبانی خوب مانند دو بال است که موفقیت را فقط برای افرادی که سخت کار می کنند تضمین می کند. تعریف فوق به مثلث موفقیت برمی گردد. مثلثی که یک طرف آن تلاش خوبی باشد ، طرف دیگر آن پشتکار خوبی است و ضلع آخر منبع خوبی است و اگر هر سه با هم باشند می توان به موفقیت فکر کرد. اما چه کسی باید منابع این موسسه را برنامه ریزی و سازماندهی کند؟ پاسخ روشن است !! مشاوران موسسه حرف اخر ؛ یعنی علاوه بر محصولات خود ، این موسسه به داوطلبان خود مشاوره رایگان نیز می دهد ، به طوری كه تمام نیازهای آن ها برآورده می شود و آنها  می توانند با خیال راحت برای رسیدن به هدف خود كار و تمرین كنند.

سبک مشاوره به این صورت است که داوطلبانی که از تابستان  دوره تحصیل خودشروع کرده اند طی 4 ماه و داوطلبانی که زمان کمی دارند با کمک مشاوران حرف آخر در 2 ماه پرونده آموزش را میبندند. این مشاوره شامل پشتیبانی کامل و همچنین تأمین نیازهای داوطلب می باشد و کاملاً رایگان ارائه می شود و بسته به شرایطی که داوطلب دارد پروژه مناسب برای دانش آموز دز نظر گرفته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه  دریافت مشاوره و  به صفحه مشاوران حرف آخر مراجعه کنید.

برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه می توانید عبارت "تخفیف ویژه" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

منبع: harfeakharpub.com

1399/09/28
23:52:26
5.0 / ۵
1347
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 241
بازدید دیروز: 4,627
هفته اخیر: 45,047