كمك محسن چاوشی به آزادی ۲۰ زندانی مالی

كمك محسن چاوشی به آزادی ۲۰ زندانی مالی آتلیه دات كام: همدان مدیرعامل انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان اسدآباد از آزادی 20 زندانی مالی این شهرستان از شروع سال تا حالا با كمك خواننده مطرح كشور آگاهی داد.


سلطان هادی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: ۲۰ زندانی مالی شهرستان در مجموع با بدهی ۱۲۵ میلیون تومان در حبس بودند که امسال با موافقت رئیس دادگستری توانستیم با کمک و همت بلند «محسن چاووشی» خواننده معروف پاپ کشور بوسیله اینستاگرام او برای فراخوان به خیرین بمنظور شرکت در این امر خیرخواهانه نسبت به آزادی این تعداد زندانی مالی اقدام نماییم.
وی اشاره کرد: محسن چاووشی علاوه بر کمک به آزادی ۲۰ زندانی مالی بوسیله صفحه اینستاگرامی خود و فراخوان خیرین برای کمک به این زندانیان، ناجی پنج زندانی اسدآبادی محکوم به اعدام امسال بوده است که بعضی از این زندانیان ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بابت پرداخت دیه دارای مشکل بودند.
مدیرعامل انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان اسدآباد یاد آور شد: با تامین دیه این تعداد افراد محکوم به اعدام هم اکنون رضایت طرف اعدامی گرفته و دیه فرد واریز شده است.
وی با اشاره به اینکه انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان ۱۵۰ خانوار زندانی نیازمند اسدآباد را تحت حمایت خود دارد و زیرنظر سازمان زندان ها در حال فعالیت است، اظهار داشت: کمک های معیشتی و تحصیلی همچون کمک های این انجمن به خانواده های زندانی دارای پرونده در انجمن بوده و علاوه بر آن درصورتی که هر یک از خانواده های زندانی احتیاج به گزارش بواسطه درخواست هر یک از دستگاه های حمایتی همچون کمیته امداد باشند بدون تردد به استان و رفت و آمد باتوجه به وصل بودن انجمن به دیتا کارهای آنها انجام می شود.
منبع:

1399/08/15
12:17:57
5.0 / ۵
1406
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,479
بازدید دیروز: 2,570
هفته اخیر: 26,236