از سوی احمد صدری؛

اعضای شورای علمی سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی عرضه شدند

اعضای شورای علمی سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی عرضه شدند آتلیه دات كام: دبیر سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران اعضای شورای علمی این رویداد موسیقایی را معرفی نمود.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، احمد صدری دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران اعضای شورای علمی این دوره جشنواره را معرفی کرد.
بر اساس اعلام صدری منصوره ثابت زاده، هوشنگ جاوید، محمدعلی مرآتی، دامون شش بلوکی و فواد توحیدی اعضای شورای علمی این دوره جشنواره هستند.
وی اظهار داشت: در چند دوره اخیر جشنواره اهتمام شد که ضمن توجه به جایگاه حرفه ای و هنری گروهها، زمینه حضور گروههای گوناگون و جدید در هر دوره فراهم گردد و تنوع گروهها از مناطق کشور نیز مورد توجه قرار گرفته است. همین طور این رویکرد درباره تم جشنواره نیز در این چند دوره مدنظر بوده است و هر دوره یک تم که با موسیقی نواحی پیوند دارد در نظر گرفته شده است تا ضمن تمرکز بر آن تم، فرصتی برای حضور گروههای متناسب با تم در هر دوره فراهم شود.
دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران اضافه کرد: در زمینه استفاده از نظرات پژوهشگران موسیقی نواحی نیز در چهار دوره اخیر تلاش شده است زمینه حضور پژوهشگران مختف و نگاه های متفاوت فراهم گردد و در هر دوره شورای علمی جشنواره تغییراتی داشته است تا تنوع در شورای علمی و حضور و نظرات پژوهشگران نیز محقق شود.
صدری اشاره کرد: شورای علمی هر دوره جشنواره که از پژوهشگران شاخص موسیقی نواحی هستند، با حضور و نظرات خود در کیفیت جشنواره نقش موثری داشته اند و برای تنوع نظرات شورای علمی در هر دوره و متناسب با تم، شورا تعیین شده است. اعضای شورا در این دوره نیز از پژوهشگران نسل های مختلف موسیقی نواحی هستند که در فضای دانشگاهی و یا پژوهش های میدانی فعالیت دارند.


منبع:

1399/07/09
09:07:14
5.0 / ۵
1931
تگهای خبر: جشن , جشنواره , كیفیت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 966
بازدید دیروز: 7,212
هفته اخیر: 38,611