حراج نقاشی هایی که ملکه ویکتوریا کشید

حراج نقاشی هایی که ملکه ویکتوریا کشید به گزارش آتلیه دات کام، مجموعه ای از طراحی هایی که «ملکه ویکتوریا» در دوران نوجوانی خلق کرده بود، به مزایده گذاشته می شوند.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، چهار طراحی که «ملکه ویکتوریا»، ملکه سابق بریتانیا در دوران نوجوانی خلق کرده بود، هفته آینده در لندن به مزایده گذاشته می شوند.
«آرت نت» نوشت، ملکه ویکتوریا در سال ۱۸۳۷ میلادی یعنی در سن ۱۸سالگی به تخت نشست و تا پایان عمرش در سال ۱۹۰۱ میلادی حکمرانی کرد. دوران سلطنت او همزمان با عصر بزرگ صنعتی شدن، توسعه اقتصادی و گسترش امپراتوری بریتانیا بود.


او سه مورد از این چهار طراحی را در سن ۱۴سالگی و زمانیکه شاهزاده بود خلق کرد. این طراحی ها افرادی را حین سوارکاری به تصویر می کشند. یکی از این طراحی ها یک شوالیه سوار بر اسب را با مرکب به تصویر کشیده است. دیگری که با مداد خلق شده است، زنی با لباس مجلل را روی اسب نشان داده است. طراحی سوم هم با همین مبحث خلق شد.


ملکه ویکتوریا طراحی چهارم را در اولین سال سلطنتش خلق کرده است. این طراحی زنی را به تصویر کشیده است که تاج بر سر گذاشته است و برای توضیحات آن کلمه «علیاحضرت» نوشته شده است.
گمان می رود که این مجموعه طراحی ها توسط دختر نقاش دربار ملکه ویکتوریا جمع آوری شده باشد.
کارشناسان ارزش این چهار طراحی را بین ۱، ۹۰۰ الی ۳، ۱۷۰ دلار برآورد کرده اند.
حراجی «رزبری» که این آثار هنری را به مزایده خواهد گذاشت، پیشتر هم آثار هنری شخصیت های سلطنتی دیگری همچون شاهزاده ویکتوریا، فرزند ملکه ویکتوریا را به ارزش ۵، ۳۲۰ دلار به فروش رسانده بود.
در ماه ژانویه، دو نقاشی رنگ روغن با مبحث گل که توسط ملکه ویکتوریا خلق شده بودند به قیمت های ۱۲، ۱۷۵ دلار و ۱۲، ۸۱۶ دلار فروخته شدند.
منبع:

1403/04/20
18:17:12
5.0 / ۵
41
تگهای خبر: تصویر , طراحی , قیمت , نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 835
بازدید دیروز: 9,954
هفته اخیر: 45,781