اسماعیلی:

در دو هفته اخیر 5 نهاد جدید برای وزارت فرهنگ تاسیس کردیم

در دو هفته اخیر 5 نهاد جدید برای وزارت فرهنگ تاسیس کردیم به گزارش آتلیه دات کام، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاسیس 5 نهاد جدید برای وزارت فرهنگ در دو هفته اخیر آگاهی داد و اظهار داشت: تا روز آخرِ خدمت بدنبال خدمت رسانی به همکاران هستیم و یک ثانیه را هم از دست نخواهیم داد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، محمدمهدی اسماعیلی در جلسه ای در جمع کارکنان وزارتخانه متبوع خود که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر انجام شد با تبریک دهه ولایت و ایام ماه ذی الحجه، اظهار داشت: ایام ماه ذی الحجه که دهه اول آن همزمان با ایام موسوی است در آیات و روایات بسیار بر آن سفارش شده است و ان شاءالله در سال های آتی در این ایام توفیق حضور در صحرای عرفات را داشته باشیم.
وی افزود: دهه پایانی این ماه همزمان با عید سعید غدیرخم و ایام مباهله است که این ایام را به روزهایی ویژه تبدیل نموده است.
اسماعیلی با اشاره به برنامه های ویژه وزارت فرهنگ برای این ایام اظهار داشت: نخستین تئاتر ویژه مباهله ازطریق یک گروه حرفه ای برای این ایام در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به ایام شهادت رییس جمهور و هیأت همراه اظهار داشت: ماه گذشته همزمان با برگزاری این جلسه رییس جمهور بین ما بود و امروز سوگ بزرگ فقدان رییس جمهور پرکار، متواضع، انقلابی و نماد کامل گفتمان انقلاب اسلامی را درک می نماییم، وی به امری جز رضای خدا فکر نمی کردند.
وزیر فرهنگ افزود: اینروزها که ایام انتخابات ریاست جمهوری را سپری می نماییم خاطرات مختلفی از دوره گذشته که در خدمت ایشان بودیم، زنده می شود.
اسماعیلی با اشاره به خاطره ای از رییس جمهور شهید اظهار داشت: در عصر جمعه مشغول جلسه ای دو نفره بودیم که آیت الله رئیسی فرموند زیارت عاشورا بخوانم و در فرازهای این دعا به عزاداری پرداختند. در روزهای آستان قدس ایشان ساعتی قبل از نماز بامداد در حرم حاضر می شدند و اهتمام به خواندن نماز جعفر طیار داشتند و ساعت کاری شان از همان ساعت شروع می شد.
وی اظهار داشت: امروز ما فقدان مردی بزرگ را احساس می نماییم و مردم هم این فقدان را درک می کنند.

وزیر فرهنگ افزود: از درگاه خداوند علو درجات را برای شهدای خدمت خدا خواستارم و ان شاء الله از نعمات اخروی بهره مند باشند و دعای خیر این عزیزان در حق ما به اجابت برسد.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وی اشاره کرد: تا روز آخر خدمت بدنبال خدمت رسانی به همکاران هستیم و یک ثانیه را هم از دست نخواهیم داد و با همه قوت انجام خواهیم داد.
اسماعیلی افزود: در دو هفته اخیر ۵ نهاد جدید برای وزارت فرهنگ تاسیس کردیم و این با همکاری بین مدیران و کارکنان صورت گرفت.
منبع:

1403/04/01
12:46:58
5.0 / ۵
171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 574
بازدید دیروز: 9,954
هفته اخیر: 45,259