در حكمی توسط معاون هنری وزیر انجام شد:

رئیس دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران منصوب گردید

رئیس دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران منصوب گردید آتلیه دات کام: «رئیس شورای سیاستگذاری دوازدهمین دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران» از طرف معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب گردید.


به گزارش نگارخانه دات کام به نقل از ایسنا، محمود سالاری معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی محمد خراسانی زاده را به عنوان «رئیس شورای سیاست گذاری دوازدهمین دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران» انتخاب نمود.
محمود سالاری ـ معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ در حکمی محمد خراسانی زاده مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر را به عنوان «رئیس شورای سیاست گذاری دوازدهمین دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران» انتخاب نمود.
متن حکم وی به این شرح است:
«جناب آقای محمد خراسانی زاده
مدیرکل محترم هنرهای تجسمی و سرپرست موزه هنرهای معاصر
هنر سرامیک، به عنوان پرسابقه ترین بستر بروز خلاقیت بشر و به مثابه رسانه ای که اندیشه های ادوار مختلف تاریخی را بر دوش کشیده است، در ساختار معاصر خود، تجلی هم زیستی هنر و فناوری را به بهترین شکل، نمایان می سازد.
دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران، فرصت شایسته ای است برای بازخوانی و عرضه ظرفیت ها و قابلیت های این هنر پویا در سرزمینی که مهد هنر و تمدن بوده و نوآورانه ترین دستاوردهای تمدنی خویش را همیشه در قالب هنر سرامیک به یادگار نهاده است.
بدین منظور و باتوجه به سوابق هنری و مدیریتی، جناب عالی به عنوان «رئیس شورای سیاست گذاری دوازدهمین دوسالانه ملی هنر سرامیک ایران» منصوب می شوید.
امید است در سایه توفیقات الهی و توجهات امام عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف، با لحاظ نمودن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و با همفکری و همکاری سایر ذی نفعان محترم، در راهبری هر چه بهتر این دوسالانه ملی، موفق و پیروز باشید.
محمود سالاری
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»


 


منبع:

1403/02/17
13:25:58
5.0 / ۵
211
تگهای خبر: خلاقیت , فرهنگ , فناوری , قاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 4,542
بازدید دیروز: 5,428
هفته اخیر: 37,730