مدیر جدید هنرهای تجسمی:

قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود

قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود به گزارش آتلیه دات کام، مدیرکل هنرهای تجسمی در مراسم معارفه خود، با اشاره به اینکه قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود، تصریح کرد: در این دوره از تجربیات مدیران گذشته هم استفاده می شود.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل هنرهای تجسمی و روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد با حضور محمود سالاری، معاون هنری و مدیران این معاونت برگزار شد.
در این مراسم محمود سالاری معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تودیع عبدالرضا سهرابی مدیرکل هنرهای تجسمی، محمد خراسانی زاده را بعنوان مدیر جدید این اداره منصوب نمود.
همینطور در ادامه این مراسم، معاون هنری وزیر ارشاد، با تودیع مسعود الله یاری، مدیر قبلی مرکز ارتباطات و رسانه این معاونت، محمدباقر صنیعی منش را بعنوان مدیر جدید این بخش منصوب نمود.
در ابتدای مراسم سالاری با بیان تبریک به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا ضد السلام، ضمن تشکر از زحمات سهرابی حضور وی در اداره کل هنرهای تجسمی را همراه با زحمات و برکات فراوان دانست و اظهار داشت: امیدوارم معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد از تجربیات ایشان بهره مند بشود.
سهرابی هم در سخنان کوتاهی با تشکر از سالاری، برای اداره کل هنرهای تجسمی و خراسانی زاده آرزوی موفقیت کرد.
سپس خراسانی زاده در صحبت های خود ضمن تشکر و تقدیر از سهرابی، بیان کرد که در این دوره تمام اهتمام خود و همکارانش برای پیشبرد اهداف اداره کل هنرهای تجسمی بر مبنای اسناد راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
او گفت که در این دوره از تجربیات مدیران گذشته هم استفاده می شود و کارهای خوبی که مدیران قبلی شروع کرده اند تکمیل خواهد شد و قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود. همینطور تمام حوزه های تجسمی مانند گرافیک، کاریکاتور، نقاشی، سفالگری، مینیاتور و... در فرآیند اجرای امور قرار خواهد گرفت.
پس از این سالاری با تشکر از مسعود الله یاری حضور وی پارسال را مفید ارزیابی و بیان کرد که با کمک های وی معاونت امور هنری با کمترین حواشی مواجه گردید.
الله یاری هم در صحبت های خود از معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت اعتمادی که به او شده بود تشکر و برای دوره جدید مدیریت ارتباطات معاونت هنری آرزوی موفقیت کرد.


صنیعی منش هم در صحبت های خود با بیان تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات به اصحاب رسانه، اظهار داشت: عرصه ارتباطات و رسانه هنر در سالیان اخیر گرفتار تغییر و تحولات زیادی شده است اما فضای رسانه و ارتباطات معاونت هنری باید با یک برنامه تحولی مواجه شود. چونکه بعضی از حوزه های مختلف هنر کمتر مورد توجه قرار دارد. از طرفی باید امور ارتباطات معاونت هنری کنش گر باشد و صرفا به اطلاع رسانی نپردازد.
سالاری در پایان این مراسم به مدیران جدید دستور داد تا بر مبنای وظایف مندرج در احکام آنها، امور محوله را با جدیت پیگیری کنند.
در این مراسم مدیران و مشاوران معاونت امور هنری حضور داشتند.
منبع:

1402/03/03
14:25:24
5.0 / ۵
273
تگهای خبر: فرهنگ , گرافیك , مراسم , نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 2,218
بازدید دیروز: 3,405
هفته اخیر: 35,430