معرفی اثر منتخب کتاب و کتابخوانی در فیلم فجر

معرفی اثر منتخب کتاب و کتابخوانی در فیلم فجر آتلیه دات کام: نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام نمود در این دوره از جشنواره فیلم فجر به یک اثر در رابطه با حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه عمومی جایزه می دهد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، همزمان با برگزاری چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر، نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای اولین بار در بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره مشارکت می کند.
بر این اساس، در این دوره از جشنواره فیلم فجر به یک اثر در رابطه با حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه عمومی از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور جایزه اهدا می شود.
سیدباقر میرعبداللهی، معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات (استاد فلسفه در دانشگاه، سردبیر پیشین ماهنامه «خردنامه همشهری»، دبیر بخش اندیشه روزنامه همشهری (۱۳۸۱ تا ۱۳۸۸) و مدیر فرهنگی حوزه اندیشه، کتاب و نشر)؛ محمدرضا اسفاری، مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی (مدیر پیشین تولید و هنری شبکه آی فیلم سیمای جمهوری اسلامی ایران و مدیر تولید و هنری چندین برنامه تلویزیونی) و سمیه عظیمی، فعال فرهنگی و رسانه ای (نویسنده، تهیه کننده، مجری و منتقد و کارشناس کتاب در رادیو و تلویزیون)، داوران نهاد در بخش تجلی اراده ملی چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر خواهند بود.
منبع:

1401/11/19
11:03:10
5.0 / ۵
282
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟