هفتمین یادواره صلح در برج آزادی تهران

هفتمین یادواره صلح در برج آزادی تهران آتلیه دات کام: هفتمین یادواره صلح، مقاومت، امید همزمان با روز جهانی صلح و شروع هفته دفاع مقدس با حضور هنرمندان و شخصیت های فرهنگی هنری در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران افتتاح خواهد شد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی برج آزادی، هفتمین یادواره صلح، مقاومت، امید که توسط مرکز آموزش های هنری و سینمایی دارالفنون، دبیری محمدمهدی تدین موغاری و با همکاری برج آزادی برگزار می گردد شامل بخش های مختلف تجسمی و نمایشی است.
نمایشنامه خوانی «نزار این خواب تعبیر بشه» به کارگردانی سعید محبی و تهیه کنندگی مرکز فرهنگی هنری دارالفنون و نمایشگاه عکس و هنرهای دیجیتال، همراه با رونمایی از کتاب صلح از دیگر برنامه های این یادواره است.
نمایشگاه عکس شامل ۴۰ اثر از ۴۰ هنرمند دانش آموخته دارالفنون به ابعاد ۵۰×۷۰ بر روی کاغذ عکس و بصورت تخته شاسی است که این آثار بعد از بازدید از موزه های صلح تهران، موزه جنگ، موزه دفاع مقدس، موزه شهدا و جلسات نمادشناسی صلح توسط هنرجویان مرکز آموزش های هنری و سینمایی دارالفنون بارویکرد پژوهشی و خلق آثار مفهومی با مهارتهای عکس سازی، فتوکولاژ و فتومنی پولیشن تولید شده است.
یادواره صلح، مقاومت، امید هفت دوره متوالی به خلق آثار صلح پرداخته و آثار مختلفی با پیام صلح و دوستی و جهانی عاری از جنگ و خشونت را به معرض نمایش گذاشته است. این یادواره همه ساله همزمان با روزجهانی صلح و شروع هفته دفاع مقدس آثار جدید خودرا به نمایش می گذارد.
تدین دبیر برگزاری یادواره صلح مقاومت امید هدف از برگزاری این نمایشگاه را گامی برای تحقق آرزوی جهانی عاری از خشونت و صلحی پایدار خواند و اصرار کرد سال هاست با امید و انتظار برای ظهور منجی عدل گستر این یادواره توسط مرکز آموزش های هنری و سینمایی دارالفنون در روز ۳۱ شهریورماه همزمان با روز جهانی صلح برگزار می گردد.
هفتمین یادوراره صلح، مقاومت، امید، پنجشنبه (۳۱ شهریور) ساعت ۱۱ در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران افتتاح خواهد شد و تا هشتم مهر در نگارخانه برج آزادی درمعرض دید عموم علاقه مندان قرار خواهد داشت.
منبع:

1401/06/30
22:50:32
5.0 / ۵
34
تگهای خبر: آموزش , جشن , دیجیتال , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟