معرفی داوران و اساتید سه رشته جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

معرفی داوران و اساتید سه رشته جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران آتلیه دات کام: داوران و اساتید بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در سه رشته کاریکاتور، خوشنویسی و نگارگری معرفی گشتند.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا از واحد ارتباطات و رسانه بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، داوران و اساتید این جشنواره در سه رشته کاریکاتور، خوشنویسی و نگارگری معرفی گشتند.
بر این اساس، در رشته کاریکاتور، بهمن عبدی به عنوان استاد کارگاه و داور و جواد علیزاده به عنوان داور فعالیت خواهند داشت.
در رشته خوشنویسی، میرحیدر موسوی به عنوان استاد کارگاه و داور، علی اشرف صندوق آبادی و علی شیرازی نیز به عنوان داور حضور خواهند داشت.
همچنین در رشته نگارگری، صدیقه احمدی باصیری به عنوان استاد کارگاه و داور، عبدالله محرمی و رضا یساولی نیز به عنوان داور، هنرجویان جوان را همراهی خواهند کرد.
مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها بمنظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای تخصصی هنرجویان و با هدف شناسایی و معرفی جوانان باتوجه به مؤلفه شایستگی و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور، با حضور استادان با سابقه دانشگاهی و هنرمندان، بیست و نهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران را شهریور امسال در تهران برگزار می نماید.
این جشنواره به دبیری محمدمهدی رحیمیان، در ۱۱ رشته ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، خوشنویسی (نستعلیق)، سفال و سرامیک، عکاسی، کاریکاتور (کارتون)، مجسمه سازی، طراحی، نقاشی، نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) و هنرهای جدید (ویدیو آرت، چیدمان، هنرمحیطی) انجام می شود.منبع:

1401/05/24
21:14:16
5.0 / ۵
236
تگهای خبر: پوستر , تخصصی , تصویر , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟