ششمین و هفتمین قطعه از آلبوم نواحی اشک 2 منتشر گردید

ششمین و هفتمین قطعه از آلبوم نواحی اشک 2 منتشر گردید «حضرت قاسم(ع)» و «حضرت علی اصغر(ع)» ششمین و هفتمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم «نواحی اشک ۲» منتشر گردید.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا، قطعه حضرت قاسم(ع)، ششمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم نواحی اشک۲ به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفای ایشان، در آواز شوشتری با خوانندگی سبحان منکشف (آوازخوان نوجوان) و تنظیم آرمان مهربان به صورت صوتی و نماهنگ منتشر گردید.

همچنین قطعه حضرت علی اصغر(ع)، هفتمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم نواحی اشک۲ در آواز دشتی با خوانندگی سیدمحسن حسینی و تنظیم آرمان مهربان به صورت صوتی و نماهنگ منتشر گردید. طراحی گرافیک این آثار را انوشیروان مانی برعهده داشته است.


آلبوم نواحی اشک ۲ به همت مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت فرارسیدن محرم ۱۴۴۳ منتشر می شود، هدف از تولید این آلبوم بازسازی نواهای مذهبی - آئینی در رابطه با واقعه عاشورا و ارج گذاری به هنر اصیل آواز خوانی مبتنی بر ردیف آوازی موسیقی دستگاهی ایران است، در همین راستا آلبوم نواحی اشک (۱) درماه محرم سال قبل تولید شد و آلبوم نواحی اشک (۲) به مناسبت ماه محرم سال جاری در دست تولید است.
آلبوم نواحی اشک (۲) شامل ۱۰ قطعه؛ اشک عزا، این دل تنگم عقده ها دارد، ای سپرده در خرابه جان، ساقی لب تشنگان، طفلان مسلم، حضرت قاسم(ع)، حضرت علی اصغر(ع)، شه زاده اکبر(ع)، حضرت ابالفضل(ع) و عزیمت به شام است. این آلبوم به صورت صوتی و کلیپ در ایام اول تا دهم محرم، گام به گام به صورت مجازی منتشر خواهد شد و بعد از دهه اول محرم به صورت آلبوم در دسترس عموم قرار می گیرد.
آهنگساز این آثار آرمان مهربان و خوانندگان آنها متین رضوانی پور، مهدی محمدی، سیدمحسن حسینی و سبحان منکشف (خواننده نوجوان) هستند.
منبع:

1401/05/17
22:29:02
5.0 / ۵
250
تگهای خبر: آلبوم , دستگاه , طراحی , گرافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟