گشایش نمایشگاه باهم در خیال سینا ایران نژاد در روز جهانی دوستی

گشایش نمایشگاه باهم در خیال سینا ایران نژاد در روز جهانی دوستی آتلیه دات کام: نمایشگاه نقاشی باهم در خیالِ سینا ایران نژاد به بهانه روز جهانی دوستی روز جمعه ۳۱ تیرماه در گالری مجموعه فرهنگان فرشته افتتاح می شود.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی نمایشگاه، آئین گشایش رویداد «باهم در خیالِ سینا ایران نژاد» به بهانه روز جهانی دوستی شکل گرفته است، از ساعت ۵ عصر تا ۱۰ شب جمعه ۳۱ تیرماه در گالری مجموعه فرهنگان فرشته برگزار می گردد.
نمایش نقاشی های سینا ایران نژاد در بوم، پارچه و پوشاک و اجرای موسیقی مرتضی خوش قلب و اهورا همچون برنامه هایی است که طی برگزاری این رویداد پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
ایران نژاد پیش از این هم در گالری های داخل و خارج از ایران همچون گالری هنر امروز در سال ۱۳۹۴ و گالری مجموعه کاخ سعدآباد در سال ۱۳۹۶ و گالری هایی در نیویورک و آلمان در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به برگزاری نمایشگاه هایی پرداخته است.
وی در آثار خود از رنگ های نامرئی استفاده می کند؛ بگونه ای که وقتی نور بلک لایت به این رنگ ها تابیده می شود، طرحی تازه را پدیدار کنند. بنابراین نقاشی های وی بعنوان مینیاتور نوین شناخته می شوند.
این هنرمند در استیتمنت این نمایشگاه که به همت مجموعه فرهنگان فرشته برگزار می شود، نوشته است: «آغازِ حیات در پایانِ آن است. اگر مرگ و نیرویِ آن نباشد، حیات نمی تواند ایجاد شود. مرگ خود علت است و زندگانی و نشانه هایِ آن همه معلولِ مرگ. نخست مرگ بود و سپس حیات آمد. و مرگ که مادرِ حیات است، نکوهیده و هول ناک نمی تواند باشد و چیزی که ذوقِ پروراندنِ جان را در خود دارد نمی تواند آخر شود.»
نمایشگاه «باهم در خیالِ سینا ایران نژاد» از جمعه ۳۱ تیرماه شروع می شود و تا سه شنبه ۴ مردادماه در گالری مجموعه فرهنگان فرشته میزبان مخاطبان است. علاقمندان می توانند جهت شرکت در این برنامه به آدرس تهران، خیابانِ فیاضی (شرق به غرب)، پس از چناران، پلاکِ ۵۰ مجموعه فرهنگان فرشته رجوع کنند. ورود برای همه علاقمندان آزاد و مجانی است.


منبع:

1401/04/30
16:46:40
5.0 / ۵
920
تگهای خبر: شركت , گالری , موسیقی , نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,413
بازدید دیروز: 2,684
هفته اخیر: 26,405