پنجشنبه سی ام تیر؛

هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی پی به صحنه می روند

هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی پی به صحنه می روند آتلیه دات کام: گروه مهر و ما متشکل از هنرمندان اتیسمی، سندروم دان و سی پی اواخر تیر سال جاری کنسرتی را در خانه هنرمندان ایران برگزار می کنند.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی پروژه، عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» اظهار داشت: کنسرت گروه «مهر و ما» پنج شنبه ۳۰ تیر سال جاری در سالن جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می گردد که این گروه متشکل از افرادی است که اتیسم، سندروم دان و سی پی هستند.
موسس گروه «مهر و ما» اضافه کرد: این گروه بهمن ماه سال قبل در سالن جلیل شهناز به اجرای برنامه پرداختند که این کنسرت با استقبال مخاطبان مواجه گردید و مقرر است کنسرتهای این گروه در تابستان ادامه یابد برای اینکه کنسرتهای قبلی مورد توجه خیلی از هنر دوستان قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: این هنرمندان از نظر آمادگی به حدی رسیده اند که فقط دو ماه برای هر کنسرت تمرین می کنند و هر روز که می گذرد بیشتر به توانایی های آنها پی می بریم. این بچه ها واقعاً باهوش و هوشیار هستند و خیلی خوشحالیم که کنسرتهای آنها مورد توجه قرار گرفته است.
نتاج در معرفی گروه اجرائی کنسرت بیان کرد: امیر شیرزادی، امیر محمد کمالی، بهنام جلالی، بهزاد جلالی، محمد زرینی خواه، امین حاجیان، میعاد عرب، مهدی رحم دل، بهاره فرشباف، داریوش چهار دلی، سمیرا آتشران، شادی شیخ محمدزاده، عطیه کتابچی، ماندانا صفوی، مریم قانعی، نازنین ایزد پناه، نرگس روشن اخگر، نسترن پور مقدم، نیلوفر روحانی اعضای گروه «مهر و ما» هستند.


منبع:

1401/04/09
11:55:55
5.0 / ۵
227
تگهای خبر: كتاب , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟