در گزارش آتلیه دات كام مطرح شد؛

تولد یک گفتمان جدید در یک گروه قدیمی

تولد یک گفتمان جدید در یک گروه قدیمی سرپرست گروه موسیقی لیان بوشهر از تشکیل یک گروه موسیقی جدید به نام لیان فیوژن با حضور هنرمندان مطرح موسیقی تلفیقی و پاپ با تاکید بر تجربیات آلبوم پرمخاطب دینگومارو آگاهی داد.محسن شریفیان آهنگساز و نوازنده موسیقی نواحی بوشهر که طی سالهای اخیر با سرپرستی گروه لیان بوشهر مشغول به فعالیت در عرصه های مختلف موسیقی است، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تشریح تازه ترین کارهای خود در عرصه موسیقی بیان کرد: طی ماه های اخیر علاوه بر کارهای مختلفی که در عرصه های مختلف اجرای موسیقی نواحی منطقه بوشهر داشتم، در تلاشم با تاکید بر همین اجراهای ملی و بین المللی با گفتمان جدیدی در عرصه موسیقی کارهایی را انجام دهم.
وی اضافه کرد: در این راه گروه موسیقی «لیان فیوژن» با ترکیبی متفاوت از گروه «لیان» بوشهر و با تاکید بر تجربه موفق آلبوم «دینگومارو» فعالیت خودرا با حضور هنرمندان مطرح عرصه موسیقی تلفیقی و پاپ آغاز نموده ام. در این چارچوب رهبری ارکستر به عهده مسعود همایونی و تنظیم آن با بهنام شهرکی است.
این نوازنده مطرح ساز نی انبان و پژوهشگر موسیقی نواحی در معرفی دیگر اعضای گروه خود بیان کرد: همایون نصیری، مجید برومند، حمید اکبری، حمزه مقدم، ساسان هاشمی، رادین رفیع زاده و آرمن آساتوریان همچون نوازندگانی هستند که گروه لیان فیوژن را همراهی می کنند.
شریفیان درباره نحوه فعالیت گروه لیان بوشهر هم اظهار داشت: گروه لیان که در بوشهر فعالیت می کند همچنان به معرفی و ارائه موسیقی فولک جنوب می پردازد و گروه جدید اخلالی در فعالیت گروه لیان که از سال ۱۳۷۲ تا کنون فعال هست نخواهد داشت.

1401/03/17
12:11:01
5.0 / ۵
213
تگهای خبر: آلبوم , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟