گالری گردی در هفته اول خرداد از نمایش احوالات شخصی تا دیدار با آنتوان سوریوگین

گالری گردی در هفته اول خرداد از نمایش احوالات شخصی تا دیدار با آنتوان سوریوگین نمایشگاه هایی همچون «زمان»، «گلستان» «بازماندگان»، «احوالات شخصی» و «آنتوان خان» در هفته اول خرداد میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی است.


به گزارش خبرنگار تجسمی ایرنا، از ۳۰ اردیبهش و هفته اول خرداد نمایشگاه های هنرهای تجسمی همچون بوهیمیا، زمان، از مجموعه تبر، لای دیوارهای سفید گچی، بازماندگان، احوالات شخصی میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی است، همین طور به مناسبت روز جهانی موزه نمایشگاه هایی همچون فراتر از اثر و آنتوان خان برگزار شده است.
«بوهیمیا» در گالری شیرین
نمایشگاه انفرادی نقاشی لیلا اسلامی با عنوان بوهیمیا ۳۰ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری شیرین به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک پنج برپاست. برپاست.
«زمان» در ایوان ۲
نمایشگاه انفرادی نقاشی محسن روستایی با عنوان زمان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در در گالری ایوان ۲ به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، شماره یک برپاست.
«از مجموعه تبر» در سیحون
نمایشگاه انفرادی حجم از آثار احسان گرمسیری با عنوان از مجموعه تبر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد به جز روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری سیحون به آدرس خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ برپاست.
«زیر پوست» در نگر
نمایشگاه انفرادی طراحی از آثار سمیه بیات با عنوان زیر پوست ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۲۱ در نگارخانه نگر به آدرس زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول برپاست.
نمایش «شکل یافته»
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان شکل یافته ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری یافته به آدرس دروس، خیابان یارمحمدی، بن بست طالقانی، پلاک هشت میزبان علاقه مندان است.
«لای دیوارهای سفید گچی» در بهارین
نمایشگاه گروهی طراحی، عکس، لای دیوارهای سفید گچی ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶: ۳۰ تا ۱۹: ۳۰ در گالری بهارین به آدرس خیابان کریم خان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، نبش ورشو، جنب داروخانه متروپل، ساختمان ۵۰۹، طبقه اول، واحد سه برپاست.
«گلستان» در نواحی
نمایشگاه انفرادی احمد مرشدلو نقاش و طراح فیگوراتیو با عنوان گلستان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری نواحی به آدرس خیابان فرشته، مریم شرقی، پلاک ۵۹ برپاست.
«سلام» در نگارخانه مورا
نمایشگاه انفرادی نقاشی حکیمه سلیمانی با عنوان سلام ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه مورا به آدرس خیابان نجات اللهی خیابان اراک پلاک ۴۶ واحد ۲ برپاست.
«یک اثر، یک دیوار»
نمایشگاه انفرادی حسین زنده رودی از نقاشان، از بنیانگذاران مکتب سقاخانه و پیشگامان شیوه نقاشیخط در ایران با یک اثر، یک دیوار ۳۰ اردیبهشت تا سوم خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری مریم فصیحی هرندی به آدرس دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، پلاک ۱۱ میزبان علاقه مندان است.
نمایش «بازماندگان»
نمایشگاه انفرادی کوشا موسوی مجسمه ساز با عنوان بازماندگان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ۱۳ تا ۱۸ در پروژه های آران به آدرس خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک پنج برپاست.
«گسیختگی» در اِو
نمایشگاه انفرادی نقاشی فرید شمس یوسفی با عنوان گسیختگی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در گالری اِو به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی سه، پلاک پنج، طبقه همکف و اول برپاست.
«ماریونت» در گالری گلستان
نمایشگاه انفرادی نقاشی، بارانه رییسی با عنوان ماریونت ۳۰ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری گلستان به آدرس خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ برپاست.
نمایش «غمباد» در نگارخانه آریا
نمایشگاه انفرادی شیوا نوران با عنوان غمباد ۳۰ اردیبهشت تا دهم خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه آریا به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰ برپاست.
«ایکس لارج» در نگاه
نمایشگاه گروهی نقاشی، ایکس لارج ۳۰ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری نگاه به آدرس خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ برپاست.
نمایش «احوالات شخصی»
نمایشگاه گروهی نقاشی، احوالات شخصی با گردآوری مینا انوشه ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در گالری ابتدا به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه فرخی، پلاک ۳۵ برپاست.
«عکس که زندگی ست»
نمایشگاه عکس گروهی محمد غزالی با عنوان عکس که زندگی ست ۳۰ اردیبهشت تا ۳۰ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در گالری آب/ انبار به آدرس دروازه دولت، خیابان انقلاب، خیابان خاقانی، کوچه روشن منش، پلاک ۲ برپاست.
«چکمه های زمستان در حوالی فروردین»
نمایشگاه انفرادی نقاشی سعید امکانی با عنوان چکمه های زمستان در حوالی فروردین ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۱ و جمعه ها ۱۶ تا ۲۲ گالری ثالث به آدرس کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره۱۴۸ برپاست.
«منجی» در گالری محسن (منفی یک)
نمایشگاه انفرادی نقاشی امیرحسین زنجانی با عنوان منجی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری محسن (منفی یک) به آدرس ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۲ میزبان علاقه مندان است.
«دیستوپیا» در گالری آتبین
نمایشگاه انفرادی نقاشی، رامین رستم زاده با عنوان دیستوپیا ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری آتبین به آدرس خیابان ولی عصر، پیش از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ برپاست.
نمایش «ماه تمام بر دریای خزر»
نمایشگاه انفرادی عکس کاوه سیدحسینی با عنوان ماه تمام بر دریای خزر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایوان گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، شماره یک برپاست.
«یک روایت» در دنا
نمایشگاه انفرادی عکس، مریم زندی با عنوان یک روایت ۳۰ اردیبهشت تا دوم خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دنا به آدرس خیابان سپهبد قرنی، پس از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک چهار، زنگ ۲ برپاست.
«بازگشت ناپذی» در نیان
نمایشگاه انفرادی مهدیه سهرابی نقاش، طراح، چاپگر و صحاف با عنوان بازگشت ناپذیر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در گالری نیان به آدرس میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی ورمرز آبادی، بن بست ابهری، پلاک پنج میزبان علاقه مندان است.
«ذهن انسان» در عصر
نمایشگاه انفرادی نقاشی حمیدرضا کرمی با عنوان ذهن انسان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در گالری عصر به آدرس میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ برپاست.
«واریته» در گالری لیام
نمایشگاه گروهی نقاشی، عکس، (هنر انتزاعی) با عنوان واریته ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری لیام به آدرس خیابان فتحی شقاقی، بین خیابان کاج و میدان سلماس، پلاک ۱۱۸، طبقه اول برپاست.
«مارتا» در نگارخانه هوم
نمایشگاه گروهی مارتا با هنرگردانی الناز عصری نوبر ۳۰ اردیبهشت تا هشتم خرداد به جز جمعه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه هوم به آدرس خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول برپاست.
شاهنامه از منظری عکاسانه در با گالری
عکس های صحنه پردازی شده پندار پازارگادی با عنوان سی گاه در با گالری BA GALLERY با نگاهی امروزی به شاهنامه فردوسی از ۳۰ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در با گالری به آدرس بلوار ارتش غرب، پس از محلاتی، خیابان بهاران، بن بست نسترن، پلاک یک، ساختمان مدرن پلازا، واحد ۶۰۳ برپاست.
«نغمه های رنگی» در نگارخانه انتظامی
نمایشگاه گروهی نمایش آثار استاد محسن علی بنام و هنرجویان او با عنوان نغمه های رنگی ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز سه شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در نگارخانه انتظامی به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، روبه روی فروشگاه اتکا و شهرکتاب، پلاک ۶۰۸ طبقه دوم، واحد پنج میزبان علاقه مندان است.
نمایش «نارون پلاک۱۰»
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان نارون پلاک ۱۰، ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد به جز پنجشنبه ها از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه آفرینش نقش به آدرس فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق برپاست.
«نگاه» در نگارخانه احسان
نمایشگاه گروهی نگاه با گردآوری ارغوان افشاریان ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد از ساعت ۱۵: ۳۰ تا ۱۸ در نگارخانه احسان به آدرس اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، شماره ۲۲ میزبان علاقه مندان است.
نمایش «بازگشت» در کندوان
نمایشگاه گروهی بازکشت با گردآوری فواد علیجانی ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در ساختمان کندوان به آدرس خیابان حافظ، خیابان غزالی، پلاک ۱۷ برپاست.
نمایش «دنیایی که خواهانم»
نمایشگاه گروهی آثار هنرمندان کم توان ذهنی با عنوان دنیایی که خواهانم ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در گالری آیریک به آدرس اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق، نبش وفا اذر، مجتمع ایریک سنتر جنوبی، طبقه سه، واحد ۱۰۲ میزبان علاقه مندان است.
«بچه های خارک» در گالری شکوه
نمایشگاه گروهی بچه های خارک ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز پنجشنبه ها و تعطیلات رسمی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شکوه به آدرس فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برپاست.
«شکر در زیرزمین»
نمایشگاه انفرادی سینا قدک ساز با عنوان شکر در زیرزمین ۲۳ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری زیرزمین دستان به آدرس خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ برپاست.
«ساحره» در گالری سو
نمایشگاه گروهی عقیق افخمی، مهرناز اکبری و پارمیس فخری با عنوان ساحره ۲۳ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری سو به آدرس خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برپاست.
نمایش نقاشی های مصطفی دشتی در گالری پردیس ملت
نمایشگاه انفرادی نقاشی های مصطفی دشتی از نقاشان به نام سبک انتزاعی ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گالری پردیس ملت به آدرس خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبه روی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ میزبان علاقه مندان است.
«فراتر از اثر» در موزه هنرهای دینی امام علی(ع)
فراتر از اثر، عنوان جریان مجموعه نمایشگاه های هنری است که در پیوند با شعار سال ۲۰۲۲ ایکوم قدرت موزه ها در نظر گرفته شده و تأملی به موزه و گنجینه آن باتوجه به ارزش های مفهومی انسانی و با هدف توجه به جایگاه، قابلیت ها و اثرگذاری موزه هنر و دین در رشد و پویایی جامعه است. در این جهت همزمان با روز جهانی موزه ۲۸ اردیبهشت نمایشگاه نقاشی و طراحی فراتر از اثر، با نگاه و تأملی بر آثار طراحی و نقاشی جواد حمیدی نقاش و مدرس ایرانی (۱۲۹۷-۱۳۸۰شمسی)، از پیشگامان هنر نوگرای ایران در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار شده و تا ۲۸ مرداد از ساعت ۹ تا ۱۷ در این موزه به آدرس خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از خیابان شهید دستگردی، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ میزبان علاقه مندان است.
«ماه دوم» در نگارخانه لاله
نمایشگاه ماه دوم منتخبی از آثار نقاشان معاصر ایران با مشارکت ۲۴ هنرمند و نمایش ۲۴ اثر نقاشی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنجشنبه ها ساعت ۹ تا ۱۳ به جز روزهای تعطیل در نگارخانه لاله به آدرس خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه روی پارکینگ طبقاتی لاله برپاست.
نمایشگاه عکس تاریخی «آنتوان خان»
مجموعه ای از تصاویر آنتوان سوریوگین از عکاسان برجسته دوره قاجار از گنجینه موزه عکسخانه شهر به مناسبت ۲۷مین سالگرد تاسیس موزه عکسخانه شهر و روز جهانی موزه ها از ۲۸ تا ۳۱ خرداد در ایام شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ در موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز میزبان علاقه مندان است. در این نمایشگاه ۲۰ قطعه عکس پرتره ۲۰ در ۳۰ سانتی متر از این عکاس به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

«هنر آزاد» در برج آزادی
نمایشگاه گروهی نقاشی هنر آزاد با حضور ۱۱ هنرمند نقاش از استان البرز با ۶۰ اثر در ابعاد مختلف با سبک و تکنیک آزاد به سرپرستی اکبر هرمزی ۳۰ اردیبهشت تا ششم خرداد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ در نگارخانه آسمان برج آزادی برپاست.
«ساده اما متفاوت» در نگارخانه شفق
نمایشگاه گروهی عکس ساده اما متفاوت با حضور ۲۷ هنرمند همچون جواد علمی نیا، سولماز اسدی، فرهاد جمالی، علی حیدر علیزاده، اعظم الله قلی پور، محمد عرفان احمدی، مبینا رجایی، حسین سازگار، محمدجواد صادق زاده، سیده زهرا سید مورتی، هانیه سادات سید مورتی، وحیده دشتی ‎پور، صادق خضری طاووسی، مریم سهیلی، بیتا ناصری سینا، سمیه سیفی خواجه مرجان، محمدرسول ملازمانی، کاروان قاسمی معصوم، مسعود کردپنجکی، عارفه نورمحمدی، حمیدرضا انوری، الهه بلورگردان به سرپرستی جواد علمی نیا ۳۰ اردیبهشت تا نهم خرداد از ساعت ۱۲ تا ۱۶ در نگارخانه شفق به آدرس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق، فرهنگسرای خانواده میزبان علاقه مندان است.
در این نمایشگاه ۳۳ اثر در ابعاد ۷۰×۵۰ شامل موضوع های اجتماعی، طبیعت و پرتره به همت گروه هنری تصویر فصل به معرض نمایش گذاشته می شود.
«اینر» در سو
نمایشگاه انفرادی از آثار محمدحسین ارجمند با عنوان اینر ۲۳ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری سو (طبقه دو) به آدرس خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برپاست.
نقاشی های فرح ابوالقاسم در هور
نمایشگاه انفرادی نقاشی فرح ابوالقاسم ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در نگارخانه هور به آدرس خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره ۱۲ برپاست.
نقاشی های نصرت اله مسلمیان در ایرانشهر
نمایشگاه انفرادی نقاشی آثار نصرت اله مسلمیان ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایرانشهر به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان شهیدعضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۱/۶۹ برپاست.
«پر رنگ» در گالری +۲
نمایشگاه انفرادی نقاشی نریمان فرخی با عنوان پر رنگ ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری +۲ به آدرس خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۸، طبقه دوم برپاست.
Spring frame در خاک
نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم، با عنوان Spring frame (قاب بهار) ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری خاک به آدرس خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان بصیری، کوچه ژیلا، شماره یک برپاست.
«معاصرین» در گالری اِچ
نمایشگاه گروهی نقاشی خط معاصرین با گردآوری علی زندی شفق ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری اِچ به آدرس خیابان شریعتی، رو به روی دولت، کوچه میرزا تاراج، پلاک ۱۰ برپاست.
«تمام ناتمام» در علیها
نمایشگاه انفرادی نگارگری علی ساعی یگانه با عنوان تمام ناتمام ۲۳ تا نهم خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه علیها به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه ماهروزاده، کوچه رمضانیان، ابتدای کوچه احمدی مقدم (ایزد)، پلاک ۳۱، طبقه اول برپاست.
«واسوخت» در افرند
نمایشگاه انفرادی امید شلمانی عکاس و هنرمند تجسمی با عنوان واسوخت ۲۳ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری افرند به آدرس بزرگراه جلال آل احمد، خیابان جهان آرا، خیابان ۱۹ام (جلال حسینی)، پس از تقاطع اشک شهر، پلاک ۴۸ برپاست.
«بزم و رزم» در جاوید
نمایشگاه گروهی بزم و رزم با گردآوری شایان شعبان ۲۳ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز یکشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری جاوید به آدرس میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد یک میزبان علاقه مندان است.
«من ملک بودم و فردوس برین جایم بود»
نمایشگاه انفرادی از آثار سحر نهاوندی نژاد طراح گرافیک و نقاش با عنوان من ملک بودم و فردوس برین جایم بود ۲۳ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۲۰ در گالری والی به آدرس میدان ونک، خیابان شهیدخدامی، پلاک ۷۲ برپاست.
«انزوایا» در فضای کافه گالری ریشه ۲۹
نمایشگاه انفرادی طراحی امیر محمدزاده با عنوان انزوایا ۱۶ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در فضای کافه گالری ریشه ۲۹ به آدرس الهیه، خیابان آقابزرگی، رو به روی بانک آیندا، جنب بانک خاورمیانه، پلاک ۳۱ میزبان علاقه مندان است.
«نقطه ی گریز» در آرگو
منتخبی از آثار مجموعه شخصی حمیدرضا پژمان که طی ۱۰سال فعالیت مجموعه داری او جمع آوری شده اند، در نمایشگاهی با عنوان نقطه ی گریز با گردآوری زهره دلداده ۱۶ اردیبهشت تا هفتم مرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در در بنیاد پژمان کارخانه آرگو به آدرس خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ برپاست.
«بر باد رفته» در کهریزک
نمایشگاه انفرادی چیدمان از آثار پویا آریان پور با عنوان بر باد رفته با همکاری پروژه های هنری مریم مجد و گالری دستان ۱۶ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد روزهای شنبه و پنجشنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ (به جز شنبه ۱۴ خرداد) و جمعه ها ساعت ۱۱ تا ۲۰ در کارخانه تاریخی قند کهریزک به آدرس جاده قدیم تهران قم، پس از متروی کهریزک، حد فاصل خیابان کشاورز و شهدای مخابرات ادامه خواهد داشت.منبع:

1401/02/30
14:21:11
5.0 / ۵
216
تگهای خبر: تصویر , جشن , جشنواره , چاپ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟