برگزیدگان نهمین جشنواره تکنوازی تار و سه تار مورد تجلیل قرار گرفتند

برگزیدگان نهمین جشنواره تکنوازی تار و سه تار مورد تجلیل قرار گرفتند آتلیه دات کام: همزمان با برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره تکنوازی تار و سه تار، اسامی برگزیدگان سه رده سنی (نوجوان، جوان و بزرگسال) اعلام گردید.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، آئین اختتامیه نهمین جشنواره تکنوازی تار و سه تار، باحضور تعدادی از بزرگان موسیقی کشور و عموم علاقه مندان به ساز تار و سه تار در مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی این فرهنگسرا انجام شد.
از بین ۷۰۰ اثر ارسالی به جشنواره در مرحله بازنگری، ۱۷۰ اثر برای رقابت در بخش نهایی انتخاب شدند و از میان آنها نیز اسامی هنرمندان برگزیده در اختتامیه این جشنواره به شرح زیر اعلام شد؛
هیات داوران، در بخش ساز تار و در رده سنی الف «۷ تا ۱۲ سال»، با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی، حسین حسن زاده رستمی را حائز رتبه اول، دانیال دشتی را حائز رتبه دوم و آروین محمدی را حائز رتبه سوم دانستند و از آریا داودی، هستی جعفری نعیمی و الینا غلامعلی تقدیر کردند.
در بخش تکنوازی تار و در رده سنی ب «۱۳ تا ۱۹ سال»، هیات داوران، لوح تقدیر و جایزه نقدی خودرا به ترتیب به اشکان نایبی بعنوان رتبه اول، اشکان شاهسون بعنوان رتبه دوم و سید حسین امینی وآناهیتا ندری به عنوان رتبه سوم مشترک اهدا کردند. همچنین احمدرضا منفرد و صادق سعید شبانی و چلیپا روزبهانی به عنوان نفرات شایسته تقدیر این بخش اعلام شدند.
در همین بخش و در رده سنی ج «۲۰ سال به بالا»، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیات داوران به پوریا سلیمانی بعنوان رتبه اول، یوسف حیدری بعنوان رتبه دوم رسید، هیات داوران در این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته رتبه سوم ندانستند. محمدرضا صالحی، ارغوان آرمان فر و ادریس طاهرخانی بعنوان نفرات شایسته تقدیر این بخش عرضه شدند.
هیات داوران در بخش ساز سه تار، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را در رده سنی الف «۷ تا ۱۲ سال»، به اسرا جعفری مقدم بعنوان رتبه اول، نیکی نسیمی بعنوان رتبه دوم و محمد متین علیزاده بعنوان رتبه سوم اهدا کردند. آپامه سجودی و پارسا صدری نفرات شایسته تقدیر این بخش بودند.
هیات داوران در بخش ساز سه تار و در رده سنی ب «۱۳ تا ۱۹ سال»، مهدی حسنی خورشیدی را حائز رتبه اول، کاینوش روشن را حائز رتبه دوم و ابوالفضل قاسمی را حائز رتبه سوم دانستند. هیات داوران در این بخش از نوید بیات تقدیر کردند.
هیات داوران در رده سنی ج «۲۰ سال به بالا»، لوح تقدیر و جایزه نقدی را سهراب ابراهیمی بعنوان رتبه اول، جاوید افشارپور بعنوان رتبه دوم و فرزاد سلیمانی و امیرمحسن حجازی مشترکا بعنوان رتبه سوم اهدا کردند. نفرات شایسته تقدیر این بخش، سید محمد حسان امامی و سعید قادری بودند.


منبع:

1401/02/25
10:03:59
5.0 / ۵
224
تگهای خبر: جشن , جشنواره , شركت , قاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟