در گزارش آتلیه دات كام مطرح شد؛

کسی پیگیر احوال رضا رویگری هست؟

کسی پیگیر احوال رضا رویگری هست؟ به گزارش آتلیه دات کام مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت بعد از انتشار ویدئویی از شرایط نامناسب رضا رویگری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان توضیحاتی را در این حوزه عرضه داد.سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بعضی از صحبت ها و حواشی در رابطه با شرایط فعلی رضا رویگری خواننده و بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که بعد از انتشار فیلمی از وضعیت نامناسب این هنرمند در آسایشگاه سالمندان در فضای مجازی عنوان شد، عنوان کرد: بنده هم به سهم خود از شرایطی که برای جناب رویگری پیش آمده بسیار ناراحتم و نهایت تلاشم را انجام می دهم که در این حوزه هر پیگیری که لازم باشد را انجام دهیم، اما متاسفانه این هنرمند ارزشمند کشورمان عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت نیست و از سال ۱۳۹۴ که مکاتبات برای عضویت این هنرمند آغاز شد، شورای ارزشیابی هنرمندان تشخیص نداده که ایشان می تواند عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت شود.
عظیمی اظهار داشت: بنده تلاش کردم این هنرمند را طی مقاطع مختلف در جریان خدمات و فعالیتهای موسسه قرار بدهم؛ حتی سعی کردیم تا در حد امکانات و شرایطی که داشتیم، جناب رویگری را با سایر اعضا به سفر یا دورهمی و جشن ها ببریم تا حال و هوای روحی این هنرمند پیشکسوت تغییر کند، ولی به علت این که این هنرمند از جهت شرایطی که توضیح دادم عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت نبودند، پیگیری مسائل در رابطه با این هنرمند، با موسسه نبوده است. هرچند به علت وظیفه ای که در موسسه هنرمندان پیشکسوت داریم از کنار مبحث هم بی تفاوت رد نشدیم و یک دغدغه دائمی در این حوزه داشته ایم.

وی اضافه کرد: مدارک و شواهد گواه است که نهایت تلاش خویش را برای عضویت ایشان در موسسه انجام دادیم. حتی ۱۱ روز از استقرار مجدد اینجانب بعنوان مدیرعامل موسسه نگذشته بود که در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ مجدداً نامه ای به شورای ارزشیابی هنرمندان ارسال و درخواست عضویت استاد رویگری را مطرح کردم. از طرفی فارغ از تمام این احوال، بنده به شدت دنبال حواشی و مسائل این هنرمند عزیز و گرامی بودم. یعنی اصلاً چنین نبوده که چون جناب رویگری عضو موسسه نیست، ماجرا را رها کرده باشیم. حتی به خاطر دارم از طرف ایشان مطلبی تهیه شد و ضمن تشریح شرایطی که در آن قرار داشتند بنا شد که بخشی از اظهارت وی درباره شرایطی که دارد با تایید ایشان در رسانه ها منتشر شود، ولی به علت این که جناب رویگری تلفن خویش را پاسخ نداد و ما هم ناگزیر بودیم به علت رعایت اخلاق حرفه ای و رسانه ای خبرنگاران حتما تایید وی را برای انتشار مصاحبه داشته باشیم، این امر هم میسر نشد.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت افزود: بعضی از مسائل خانوادگی جناب رویگری هم همچون محدودیت هایی است که وزارت ارشاد یا موسسه هنرمندان پیشکسوت نمی تواند به لحاظ اخلاقی و خانوادگی به آن ورود یا دخالت کند.
عظیمی خاطرنشان کرد: بنده و تمام مدیران ذی ربط هم مانند تمام دغدغه مندان اهل هنر و هم بعنوان مدیر فرهنگی علاقه مند و پیگیر هستیم که جناب رویگری هرچه سریعتر در شرایط مطلوبی قرار گیرد. البته بنده به صورت کامل در جریان هستم که در حوزه معاونت امور هنری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم مسائل در رابطه با جناب رویگری درحال پیگیری است و طی روزهای آینده نتایج آن به اهالی محترم رسانه اطلاع رسانی می شود.

1401/02/06
23:06:33
5.0 / ۵
240
تگهای خبر: جشن , خدمات , سفر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟