خوش به حالم منتشر شد؛

برای خرید موزیک ویدئوی دو خواننده پاپ ۳۰ هزار تومان پرداخت کنید!

برای خرید موزیک ویدئوی دو خواننده پاپ ۳۰ هزار تومان پرداخت کنید! آتلیه دات کام: تازه ترین تک آهنگ حمید هیراد و راغب دو خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان در حالی انتشار یافته که دست اندرکاران این اثر برای خرید قانونی کلیپ این اثر رقم ۳۰ هزار تومان را در نظر گرفته اند.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، آهنگ مشترک حمید هیراد و راغب دو خواننده موسیقی پاپ کشورمان با نام «خوش به حالم» در حالی انتشار یافته که دست اندرکاران این اثر موسیقایی برای خرید و دانلود قانونی این کلیپ رقمی بالغ بر ۳۰ هزار تومان در نظر گرفته اند.
موزیک ویدئو «خوش به حالم» دومین همکاری مشترک حمید هیراد و راغب بعد از تک آهنگ «جذاب» است که با استقبال خیلی خوب مخاطبان مواجه گردید. شرایطی که باعث شد این دو خواننده در کنسرتهای خود از این قطعه در چارچوب یک قطعه مشترک استفاده کنند.
اگرچه دانلود نسخه صوتی قطعه «خوش به حالم» به صورت مجانی در اختیار مخاطبان قرار گرفته اما در نظر گرفتن قیمت ۳۰ هزار تومان برای کلیپ این اثر نکته پرسش برانگیزی است که به نظر می رسد برای دانلود قانونی یک اثر موسیقایی در کشورمان رقم بالایی باشد. شرایطی که باآنکه در فرایند اقتصادی فروش محصولات موسیقایی به صورت حرفه ای، چارچوبی منطقی و قابل اتکا برای عرضه آثار همچون دیگر کشورهای صاحب موسیقی دنیاست و چون امکانی برای عرضه بهتر و گسترده تر یک محصول موسیقایی در فرایند حرفه ای فروش آثار موسیقایی می تواند به حساب امده و حتی آغازی برای دفاع از حقوق معنوی و مادی هنرمندان این عرصه باشد، اما فروش ۳۰ هزار تومانی آن می تواند دربرگیرنده نکات پرسش برانگیزی باشد که می بایست تهیه کنندگان اثر توجیه منطقی را برای آن عرضه کنند.
همان گونه که اشاره شد، فروش نسخه ارجینال اثر موسیقایی اقدام بسیار ارزشمندی است که می تواند فصل جدیدی از فروش محصولات موسیقایی در کشورمان را رقم زده و علاوه بر پشتیبانی از خوانندگان و هنرمندان این عرصه گامی موثر در راه اعتلای صنعت موسیقی کشور باشد، اما نحوه قیمت گذاری یک اثر موسیقایی در چارچوب زمان بندی شده استاندارد یک کلیپ نکته مهم دیگری است که باید روی آن تمرکز بیشتری داشت.


منبع:

1401/01/12
13:58:25
5.0 / ۵
368
تگهای خبر: استاندارد , دانلود , قاب , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟