خواننده انگلیسی برای پناهندگان اوکراینی آواز خواند

خواننده انگلیسی برای پناهندگان اوکراینی آواز خواند به گزارش آتلیه دات کام «تام اودل» خواننده انگلیسی یکی از قطعه های مشهور خویش را برای پناهندگان اوکراینی حاضر در «رومانی» اجرا کرد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، «تام اودل» خواننده انگلیسی قطعه مشهور خود با عنوان «عشقی دیگر» که به نماد مقاومت اوکراین در فضای مجازی تبدیل گشته را برای پناهندگانی که روز جمعه از ایستگاه راه آهن «بخارست» عبور می کردند، اجرا کرد.
این قطعه که با هم نوازی پیانو اجرا می شود، درباره جنگیدن برای عزیزان است و در ویدیوهای فضای مجازی مورد استفاده قرار گرفته است.
از زمان حمله روسیه به اوکراین، بیشتر از ۲.۵ میلیون اوکراینی به کشورهای همسایه گریخته اند. سازمان ملل اعتقاد دارد این مساله می تواند به ایجاد بزرگترین بحران پناهندگی اروپا در قرن جاری تبدیل گردد.
حدود ۳۸۱ هزار نفر به خاک رومانی که ۶۵۰ کیلومتر از آن با اوکراین هم مرز است رسیده اند. روزانه هم هزاران نفر از طریق آهن بخارست عبور می کنند و در این بین داوطلبان و مقامات محلی هم از مسافران پذیرایی می کنند.
«اودل» می خواهد به همراه چند تن دیگر از هنرمندان اهل رومانی، کنسرتی را در پایتخت رومانی اجرا نماید و عواید حاصل از آنرا به صلیب سرخ و پشتیبانی از اوکراین اهدا کند.
منبع:

1400/12/23
12:38:23
5.0 / ۵
299
تگهای خبر: پیانو , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟