مدیر صندوق اعتباری خبر داد؛

وزارت ارشاد آثار منتخب هنرمندان توان یاب را خریداری می کند

وزارت ارشاد آثار منتخب هنرمندان توان یاب را خریداری می کند مدیر صندوق اعتباری هنری در بازدید از دومین جشنواره توان یابان هنرمند از خرید آثار این رویداد هنری توسط وزارت ارشاد و عضویت 210 هنرمند این عرصه در صندوق اعتباری هنر آگاهی داد.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و نماینده ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دومین جشنواره و نمایشگاه توان یابان هنرمند (همام) ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه از نزدیک با آثار هنرمندان حاضر در این رویداد هنری آشنا شد و در جریان روند برگزاری آن قرار گرفت.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید دو ساعته خود در فضایی صمیمی با هنرمندان توان یاب به گفت و گوی با آنها پرداخت و از نزدیک در جریان آثار ارائه شده قرار گرفت.
وی در حاشیه این بازدید ضمن شنیدن مسایل و مشکلات هنرمندان توان یاب، قول مساعد داد تا تمامی موارد مطرح شده را تک تک توسط همکاران صندوق اعتباری هنر پیگیری و به سرانجام نتیجه برساند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر همین طور ضمن ستودن آثار ارائه شده در این نمایشگاه، از تحت پوشش قرار دادن تمامی ۲۱۰ هنرمند شرکت کننده توان یاب در این نمایشگاه در صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آگاهی داد و اظهار داشت: در نخستین فرصت ممکن با هماهنگی مسئولان و دست اندرکاران این نمایشگاه درباب هماهنگی برای عضویت این افراد اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.
پوراحمدی همین طور حمایت و کمک به هنرمندان خصوصاً هنرمندان توان یاب را وظیفه صندوق اعتباری هنر برشمرد و اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دوره وزارتخانه در دولت مردمی همیشه بر حمایت همه جانبه از اصحاب فرهنگ و هنر تاکید داشته و دارد. بدین جهت حضور بنده نیز در امتداد همین سیاست گذاری و اولویت دولت در خصوص کمک و پشتیبانی از هنرمندان صورت گرفت.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از همگان خصوصاً مسئولان دعوت کرد تا با حضور خود در چنین نمایشگاه ها و جشنواره ها ضمن دلگرمی هنرمندان توان یاب برای ادامه راه و تلاش آنها، با خرید آثار، انگیزه ای برای ادامه مسیر این قشر فرهیخته فراهم آورند.
دومین جشنواره همام (جشنواره تخصصی ویژه توان یابان کشور) با نمایش ۲۴۰ اثر خوشنویسی، نقاشی و صنایع دستی از هنرمندان توان یاب از روز جمعه ششم اسفند ماه شروع به کار و تا ۱۰ اسفند در مجتمع فرهنگی هنری صبا دایر است.

1400/12/11
16:48:51
5.0 / ۵
306
تگهای خبر: تخصصی , جشن , جشنواره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟