طبیعت در خیال انسان معاصر چه شکلی است؟

طبیعت در خیال انسان معاصر چه شکلی است؟ به گزارش آتلیه دات کام نمایشگاه گروهی نقاشی «طبیعت در نگاه معاصر» ششم اسفند در گالری ژاله افتتاح می شود.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، مجموعه ای از آثار نقاشی هنرمندان با عنوان «طبیعت در نگاه معاصر» در گالری ژاله به نمایش درمی آید. در این نمایشگاه ۴۰ اثر از ۱۴ هنرمند در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «وقتی در دنیای معاصر در رویارویی با طبیعتی که پیش رو داریم ناامید می شویم، طبیعتی که دیگر وجود ندارد و یا تخریب شده است، می توانیم به تصویری که از طبیعت در ذهنمان شکل گرفته برگردیم و آغاز به خلق روایت تازه ای نماییم. در نتیجه تصویری به وجود می آید که می تواند در ذهن هر بیننده ای هویت مستقلی داشته باشد و هر فرم بار معنایی تازه ای بیابد.
در هم آمیختن خیال و حقیقت از خصوصیت های آثار پیش روست. در واقع این مجموعه نتیجه برخوردی است که هنرمندان با محیط اطرافشان داشته اند و بعد از شناخت و درک و دگرگونی این برخورد در ضمیر ناخودآگاهشان، در مرحله تخیل دست به خلق آثارزده و تلاش کرده اند این بازسازی ذهنی را به نمایش بگذارند و در این سیر تکاملی با مخاطب همراه شوند. »
نمایشگاه «طبیعت در نگاه معاصر» ۶ تا ۱۶ اسفند در گالری ژاله به نشانی خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ برپاست. علاقه مندان می توانند هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۲۰ و در روز افتتاحیه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ با رعایت پروتکلهای بهداشتی به گالری ژاله رجوع کنند.1400/12/04
10:07:55
5.0 / ۵
428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟