راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته آتلیه دات کام: در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری های شهر تهران در آخر هفته.


ضمنا باتوجه به شرایط شیوع سویه جدید کرونا، اگر قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، حتما با وقت قبلی به گالری ها مراجعه کنید.
برگزاری چهاردهمین جشنواره تجسمی فجر همین طور این امکان را برای علاقمندان به تماشای آثار هنری فراهم نموده است که از ساعت ۱۰ تا ۱۸ شنبه تا پنجشنبه تماشاگر آثار راه یافته به این جشنواره در فرهنگستان هنر به آدرس خیابان ولیعصر ـ بالاتر از خیابان بزرگمهر باشند. این نمایشگاه تا ۳۰ بهمن ماه برپاست.
همچنین نمایشگاه آینه در آینه این روزها در موزه هنرهای معاصر تهران برپاست.
پازل
«پازل» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار بهاره بابائی اختصاص دارد و در گالری هما به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶
بی تاب: جستار اخیر
نمایشگاه گروهی «بی تاب: جستار اخیر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مسعود میرزایی، محدثه طاهری، فاطیما فرجی، سعیده میقانی، محمد حسین خاتمی فر و... اختصاص دارد، در گالری +۲ به آدرس درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۹ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴

سپری برای پنهان شدن
«سپری برای پنهان شدن» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار شادی یثربی اختصاص دارد و در گالری زیرزمین دستان به آدرس تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۹ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴

ستون بی انتها
نمایشگاه گروهی «ستون بی انتها» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری شیدایی به آدرس تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد ۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۵۳۹

ن گو
نمایشگاه گروهی «ن گو» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه هوم به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵
مدرن و معاصر
«مدرن و معاصر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مهدی حسینی، بهزاد شیشه گران، کوروش شیشه گران، نصرت الله مسلمیان و... اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری نقش نگار به آدرس تهران، سعادت آباد. چهارراه قیصر امین پور(میدان شهرداری). بلوار جوریکی (بلوار شهرداری شمالی) خ سپیدار. پ ۱۰ درحال برگزاری است، تا تاریخ ۲۴ بهمن ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۱۴۱۴۴۷


جان
«جان» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار رعنا دهقان اختصاص دارد و در گالری دلگشا به آدرس تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۳۰۱

من چیزها را نمی سوزانم
نمایشگاه انفرادی «من چیزها را نمی سوزانم» که به نمایش آثار هادی صادقی پور اختصاص دارد، در گالری سو به آدرس تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ در حال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸
خاکستر
«خاکستر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری سو (طبقه سوم) به آدرس تهران، تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اسفند ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸

نقاشی های علی قهرمانی
نمایشگاه انفرادی «نقاشی های علی قهرمانی» که به نمایش نقاشی های علیرضا قهرمانی اختصاص دارد، در گالری گلستان به آدرس تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۴ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹
نقاشی های لیلا مهرور
نمایشگاه انفرادی «نقاشی های لیلا مهرور» که به نمایش آثار این هنرمند اختصاص دارد، در گالری شکوه به آدرس تهران، فرمانیه. بلوار شهید اندرزگو. خیابان سلیمی شمالی. کوچه امیر نوری. پلاک ۱۹ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶
زاویه گوشه نشینی
«زاویه گوشه نشینی» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری شلمان به آدرس تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳فرصت
نمایشگاه گروهی «فرصت» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مرتضی احمدوند، فریدون آو، هانیبال الخاص، روانه اعتمادی، رضا بانگیز و... اختصاص دارد، در نگارخانه خانه هنرمندان ایران به آدرس تهران، خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر، خانه ی هنرمندان ایران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۶۶۷۱باتلاق
نمایشگاه انفرادی «باتلاق» که به نمایش آثار مهدی راحمی اختصاص دارد، در گالری آرتیبیشن به آدرس تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸
شهری برای همه
«شهری برای همه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار افسانه مدیر امانی اختصاص دارد و در گالری اُ به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

همشکلی تحمل ناپذیر هستی
نمایشگاه انفرادی «همشکلی تحمل ناپذیر هستی» که به نمایش آثار فاران پیرجمالی اختصاص دارد، در گالری ژاله به آدرس تهران، خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۱۱۰۸


تکفین
«تکفین» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار آرمین پورفهیمی اختصاص دارد و در گالری والی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸


بنگر
نمایشگاه گروهی «بنگر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به آدرس تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱گنجینه
«گنجینه» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری نگاه به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ چهارم اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۴۱


قابی از خانه
نمایشگاه انفرادی نقاشی صدیقه طوطی از جمعه این هفته در گالری ایده برپا خواهد شد. این نمایشگاه که «قابی از خانه» نام دارد، از روز جمعه ۲۲ بهمن ماه شروع به کار خواهدنمود و تا چهارشنبه ۲۷ بهمن در گالری ایده ادامه خواهد داشت.
در بیانیه این نمایشگاه چنین نوشته شده است: «انتخاب فضای داخلی بعنوان موضوع این مجموعه قابل درک است، چونکه مسئولیت ها و محدودیتهای این دوره، سبب شدند من بیشترین زمان خودرا در محدوده خانه سپری کنم. بخش زیادی از احساسات، عواطف، اندیشه ها و برداشت های من به نحوی از این محیط تاثیر می گیرند. من فرصت زیادی داشتم تا با دید نقاشانه به اطرافم نگاه عمیق تری داشته باشم. به رمزگشایی چیدمان اشیاء و ظاهر آنها بپردازم و فرم ها، رنگ ها و کمپوزیسیون را در آنها پیدا کنم. این مجموعه بازتاباننده احساسها و برداشتها ی من در زمانهای مختلف در این محیط است. روزمره های خودرا به تصویر در می آورم و آنها همچون هر چیدمان طبیعت بیجان دیگر، در نظر من گنگ و ساکت نیستند.»
بازدید از نمایشگاه «قابی از خانه»، تا ۲۷ بهمن ماه هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به گالری ایده به آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمال، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ برای بازدیدکنندگان برقرار است.


منبع:

1400/11/21
15:21:37
5.0 / ۵
330
تگهای خبر: تصویر , جشن , جشنواره , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟