نمایشگاه نقاشی پرواز رویاها با همکاری ایران و چین

نمایشگاه نقاشی پرواز رویاها با همکاری ایران و چین آتلیه دات کام: آثار برگزیده نقاشی کودکان و نوجوانان ایرانی با شعار باهم برای آینده مشترک در نمایشگاهی با همکاری ایران و چین به نمایش درمی آید.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، باتوجه به برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن برخی از کودکان و نوجوانان ایرانی در نمایشگاه نقاشی که به این مناسبت برگزار می گردد شرکت می کنند. نمایشگاه آثار کودکان ایرانی عضو کانون پرورش فکری با عنوان «پرواز رویاها» و با شعار «باهم برای آینده مشترک» از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جمهوری اسلامی ایران، سفارت جمهوری خلق چین در تهران و انجمن دوستی ایران و چین، انجام می شود.
تحکیم روابط، ارتقا دوستی و همدلی بین مردم ایران و چین و هم چنین آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان ایرانی با بازی های المپیک و پا را المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه، ۶۰ اثر نقاشی که از آرشیو واحد هنری مدیریت آفرینش های ادبی و هنری انتخاب شده است با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته از طرف بخش بین الملل اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون به نمایش در می آید.
نقاشی های منتخب با موضوع ورزش، المپیک و بازی های زمستانی مربوط به گروه سنی ۵ تا ۱۷ سال است.
این نمایشگاه طی مراسمی روز سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ با حضور میهمانانی از سفارت جمهوری خلق چین در ایران، انجمن دوستی ایران و چین، کمیته ملی المپیک و برخی از مدیران و مسئولان کانون افتتاح می شود.
در این مراسم از کودکان و نوجوانان ایرانی که آثارشان به معرض نمایش گذاشته شده است، با اهدای هدایایی قدردانی خواهد شد.
نمایشگاه «پرواز رویاها» در نگارخانه شهید محمد طاها در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران از روز ۲۹ دی ماه تا ۳۰ بهمن دایر و بازدید آن برای عموم آزاد است.


منبع:

1400/10/29
10:06:36
5.0 / ۵
793
تگهای خبر: شركت , مراسم , نقاشی , نگارخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟