توضیحاتی در آستانه برگزاری کنسرت سردار سلیمانی

توضیحاتی در آستانه برگزاری کنسرت سردار سلیمانی گلچین آثاری که برای شهید سلیمانی اجرا شده، به صورت زنده توسط ارکستر پاپ و سمفونیک صداوسیما اجرا خواهد شد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، محمدمهدی نراقیان رئیس مرکز موسیقی و سرود صداوسیما که با برنامه «صبح و گفتگو» صحبت می کرد، درباره اجرای ارکستر سمفونیک پاپ صداوسیما در رثای سردار دل ها توضیحاتی را عرضه کرد.

نراقیان اظهار داشت: در این دو سال هفته و ماهی نبوده که اثر جدیدی در مورد سردار دلها تولید نشده باشد و در این راستا، امروز در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در یک رویداد موسیقیایی به نام «رویداد حماسه» گلچینی از آثاری که برای ایشان اجرا شده به صورت زنده در دو بخش ارکستر سمفونیک صدا و سیما با ۱۰۰ نفر گروه کر و ارکستر پاپ صداوسیما با ۶۰ نفر نوازنده، بعضی از قطعاتی که توسط خوانندگان مختلف ساخته شده را اجرا خواهند کرد.
وی ادامه داد: در خدمت استاد عقیلی و استاد افتخاری خواهیم بود؛ دو قطعه را با صدای بهرام پاییز خواهیم شنید و یک گروه میهمان از کشور لبنان داریم که اجرای برنامه دارند.

رئیس مرکز موسیقی صداوسیما درباره اثر پیکار اظهار نمود: بیشتر قطعات امشب تولید مرکز موسیقی صداوسیماست؛ قطعه پیکار یکی از قطعات کهن سمفونی سرباز است که توسط آرمان مهربان آهنگسازی شده است و سال قبل در نخستین سالگرد در چارچوب یک آلبوم انتشار یافته بود.
منبع:

1400/10/09
13:41:29
5.0 / ۵
412
تگهای خبر: آلبوم , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟