در رادیو صبا بشنوید؛

بیست شو به فینال رسید

بیست شو به فینال رسید آتلیه دات کام: مسابقه بیست شو این روزها با رقابت شرکت کنندگانی که به مرحله نهایی راه یافته اند و فینالی شده اند انجام می شود.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، «بیست شو» یکی از مسابقات رادیویی است که با هدف ایجاد شادی و سرگرمی هر روز راهی آنتن صبا می شود. این مسابقه رادیویی از فروردین ماه سال جاری روزهای پنجشنبه و جمعه از رادیو صبا پخش می شد.
ندا حاجی اسماعیلی تهیه کننده مسابقه در توضیحاتی درباره اقبال به آن در رادیو صبا بیان کرد: این مسابقه ای تلفنی است که در فصل اول بین ۲ دوست برگزار می گردد و این ۲ در چالش های مختلف در بخش های متنوع شامل بخش های «احساسی شو»، «خواننده شو» و… با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی افزود: این مسابقه پرهیجان با اجرای پر انرژی احمدرضا موسوی از مجریان تلویزیونی که نخستین تجربه رادیویی را در این مسابقه داشت، در مدت زمانی کوتاهی توانست نظر مخاطبان را به خود جلب نماید و بنا به درخواست مخاطبان بصورت روزانه هم در جدول پخش برنامه های رادیو صبا قرار گرفت.
حاجی اسماعیلی اشاره کرد: در فصل دوم مسابقه، شرایط ویژه ای برای شرکت کنندگان مسابقه تعریف شد، به این صورت که شرکت کننده ها باید جهت شرکت در مسابقه از یک خانواده و دو نسل باشند، مثل پدر و پسر، خواهرزاده و دایی، عمه و برادرزاده و… یعنی شرکت کننده ها باید از نسل های متفاوتی باشند. مسابقه «بیست شو» این روزها با رقابت شرکت کنندگانی که به مرحله نهایی راه یافته اند و فینالی شده اند انجام می شود.
تهیه کننده این برنامه تصریح کرد: فینال «مسابقه بیست شو» بین شرکت کنندگانی برگزار می گردد که به بیست امتیاز رسیدند و فینالی شده باشند.
وی در توضیح مراحل فینال بیان کرد: مراحل فینال شامل بخش های مختلف است، «آهنگ شو» بازنوازی آهنگ های معروف با دهان، «استنداپ کمدی» یا «ایستاخند» تعریف خاطره های بانمک، «دقیق شو» نام بردن بیست اسم توسط شرکت کننده و بدون فاصله، «خلاق شو» اجرای تئاتر رادیویی با بهره گیری از موقعیتی که در آن قرار گرفتند و «شعر شو» که در این مرحله ترانه ای برای شرکت کنندگان پخش می شود و در جایی که قطع می شود باید شعر را ادامه دهد.
این مسابقه رادیویی با همکاری ندا حاجی اسماعیلی بعنوان تهیه کننده، احمدرضا موسوی مجری و علیرضا کیانی مجری بازیگر هر روز ساعت ۱۹: ۳۰ پخش می شود.


منبع:

1400/09/22
12:18:10
5.0 / ۵
567
تگهای خبر: جشن , شركت , قاب , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟