دومین جلسه هیات مدیره برگزار شد؛

گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی بررسی شدند

گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی بررسی شدند آتلیه دات کام: در دومین جلسه هیات مدیره خانه موسیقی مطالبی همچون انتخاب مدیرعامل، مسائل صنفی، کارهای موسیقایی، وضعیت آموزشگاه ها و برگزاری کنسرت ها در وضعیت کرونا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از خانه موسیقی، دومین جلسه هیأت مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان رییس هیأت مدیره و سخنگو، حمیدرضا اردلان نایب رییس، حمیدرضا عاطفی دبیر، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی، محسن رجب پور و آذر هاشمی بازرس روز یکشنبه ۷ آذر در محل خانه موسیقی تشکیل شد.
در این جلسه مباحث مربوط به مسائل صنفی، فعالیت ها، وضعیت کنسرت ها و آموزشگاه های موسیقی باتوجه به شیوع ویروس کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای هیات مدیره به پیگیری مشکلات اهالی موسیقی تاکید و ابراز امیدواری کردند باتوجه به واکسیناسیون عمومی در کشور و رفع برخی محدودیت ها، کارهای موسیقی به زودی از سر گرفته و سبب رونق این فعالیت ها شود. همین طور در این نشست و در ادامه بررسی های جلسه قبل، موضوع انتخاب مدیرعامل بر طبق شرایط و خاصیت های مدیریتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
داریوش پیرنیاکان رییس هیات مدیره در این نشست اظهار داشت: اعضای هیات مدیره هریک برمبنای ارتباط و شناخت خویش و با مشورت با دیگر اعضای پیشکسوت، از بین خواص و مدیران مجرب، درخواست ها، برنامه ها و رزومه هایی دریافت کرده اند و تا حالا نسبت به معرفی نخبگان و مدیران شایسته پیشنهادهایی داشته اند که هر یک بصورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و خواهد گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد باتوجه به مشکلات حقوقی و مالی خانه، هیات مدیره پس دریافت برنامه ها و بررسی های لازم نسبت به معرفی مدیرعاملی توانا و زبده هرچه سریع تر تصمیم گیری کند.
لازم به توضیح است، طبق ماده ۲۱ اساسنامه خانه موسیقی اعضای هیات مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را بعنوان مدیرعامل انتخاب می نماید که انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.
به گزارش آتلیه دات کام به نقل از مهر، باتوجه به توضیح پایانی سامانه خبری خانه موسیقی بنظر می رسد احتمال حضور حمیدرضا نوربخش بعنوان مدیرعامل خانه موسیقی در دوره ی جدید کارهای این مجموعه صنفی دور از ذهن نباشد. این در حالی است اسامی هنرمندانی که رئیس هیات مدیره خانه موسیقی از آنها بعنوان نامزد پست مدیرعاملی ذکر کرده، هنوز در دسترس رسانه ها قرار نگرفته است.


منبع:

1400/09/09
11:33:29
5.0 / ۵
523
تگهای خبر: آموزش , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟