آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟

آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟ به گزارش آتلیه دات کام در صورتیکه قصد بازدید از نمایشگاه های انفرادی یا جمعی در حوزه های مختلف تجسمی را دارید، گزارش حاضر شرح ایسنا از برنامه فعالیت نمایشگاه های هنری در آخر این هفته است.


خانه
«خانه» نام نمایشگاه گروهی است که در فضای تالار به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، پلاک ۱۰۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یازدهم آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

پراکنده در فضا
نمایشگاه انفرادی «پراکنده در فضا» که به نمایش آثار ساناهین باباجانیانس اختصاص دارد، در گالری پروژه های آران به نشانی تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و هشتم آبان ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

فقط برای چشمان شما
کیمن مه آبادی نام هنرمندی است که نمایشگاه «فقط برای چشمان شما» به نمایش آثار او اختصاص دارد. این نمایشگاه انفرادی که در گالری باوان به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ درحال برگزاری است، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

زمزمه های آهنگین
«زمزمه های آهنگین» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی منصور وکیلی است. این نمایشگاه که در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک ۵ درحال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹
دیوار
نمایشگاه انفرادی «دیوار» که به نمایش آثار فرشید ملکی اختصاص دارد، در گالری طراحان آزاد به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم آذر ادامه دارد، همه روزه به جزء روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶

هراش
«هراش» نام نمایشگاه انفرادی ای است که به نمایش آثار مریم اشکانیان اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری اعتماد به نشانی تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ در حال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۱۲۷۱

چاپ دستی هنرمندان معاصر
نمایشگاه گروهی «چاپ دستی هنرمندان معاصر» که به نمایش آثار هنرمندانی مثل رضا بانگیز، بهزاد شیشه گران و... اختصاص دارد، در گالری بهارین به نشانی تهران، خیابان کریم خان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، نبش ورشو، جنب داروخانه متروپل، ساختمان ۵۰۹، طبقه اول، واحد ۳ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و ششم آبان ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۱۴۹۷۴

نوای زروان
«نمای زروان» نام نمایشگاه انفرادی هیرو شیخ الاسلامی است که در گالری آرت سنتر به نشانی تهران، بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی، پلاک ۱۴۵، باغ انجمن خوشنویسان در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
در بیانیه این نمایشگاه انفرادی چنین آمده است: «موسیقی برای آواز و نقاشی برای منظره، مانند شعر است برای کلمات، اما آنجایی که موسیقی و شعر در فهماندن احساسات رقیق بشری کوتاه می آیند و در هنر خویش فرو می مانند، نوبت نقاشی آغاز می شود. در خیلی از موارد چیزی که پرده نقاشی به ما می فهماند، یک میلیون کلمه به ادای آن قادر نیست.»
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۵۵۵۹۰

سودای اوج
«سودای اوج» نام نمایشگاه گروهی است که در گالری با به نشانی تهران، بلوار ارتش غرب پس از محلاتی خیابان بهاران بن بست نسترن پلاک یک ساختمان مدرن پلازا، واحد ۶۰۳ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و هشتم آبان ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه و پنجشنبه پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۴۵۴۶۵۷

رنگ و طبیعت
نمایشگاه انفرادی «رنگ و طبیعت» که به نمایش آثار سعید امدادیان اختصاص دارد، در گالری نگاه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ سوم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۲۹

چیزی به نام داستان بزرگ وجود ندارد
«چیزی به نام داستان بزرگ وجود ندارد» نام نمایشگاه انفرادی سیامک فیلی زاده است که در گالری ایرانشهر به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۱/۶۹ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ پنجم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۹۴۴


خیلی تاریک و کمی روشن
نمایشگاه انفرادی «خیلی تاریک و کمی روشن» که در گالری پروژه های ۰۰۹۸۲۱ به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است، به نمایش آثار علی شایسته اختصاص دارد. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و پنجم آبان ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳

لوکرتیا در این خانه بوده است
«لوکرتیا در این خانه بوده است» نام نمایشگاه انفرادی سارا پویان فر است که در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و پنجم آبان ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

رقص رنگ ها
نمایشگاه انفرادی «رقص رنگ ها» که به نمایش آثار فتانه کاوه اختصاص دارد، در گالری آیریک به نشانی تهران، اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق، نبش وفا اذر، مجتمع ایریک سنتر جنوبی، طبقه۳، واحد ۱۰۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دهم آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶: ۳۰ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۴۴۹۷۸۰۹۱

فترت
«فترت» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی رضی رضوی است که در گالری ثالث به نشانی تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره ۱۴۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۵۳۷۶1400/08/21
22:30:38
5.0 / ۵
435
تگهای خبر: جشن , چاپ , گالری , منظره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟