چرا رضا صادقی در استانبول روی صحنه می رود؟

چرا رضا صادقی در استانبول روی صحنه می رود؟ جزئیات جدیدی از نخستین اجرای زنده رضا صادقی در استانبول و دلیلهای برگزاری این کنسرت در خارج از کشور بازگو شد.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از ایسنا، میلاد ماهان راد ـ مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری «لیما» ـ درباره این کنسرت اظهار داشت: در صورتیکه وضعیت کنسرتهای داخل ایران در ماه های گذشته پیچیدگی های خاصی داشت، پیشنهاد اجرای زنده رضا صادقی در استانبول بعد از استقبال ایرانیها از کنسرتهای مختلف در ترکیه، عنوان شد. رضا صادقی هم با بررسی جوانب مختلف، اجرائی ویژه را برای این کنسرت در نظر گرفته است که در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ماه) همزمان با جشن شب کریسمس در سالن attila ilhan hall استانبول برگزار می شود.
ماهان راد درباره حواشی برخی کنسرتهای خارج از کشور و خروج میلیاردها تومان ارز از ایران برای حضور در این برنامه ها نیز توضیح داد: حدود دو سال است که موسیقی در ایران تعطیل شده و کوشش های مدیران فرهنگی برای شروع مجدد چرخه اجراها در کشور به دلیلهای مختلف به تعویق افتاده است. مخاطبان موسیقی هم به هر حال علایقی دارند و این مساله در ماه های گذشته حواشی فراوانی را هم در پی داشته است. امیدوار هستم با روی کار آمدن مدیران جدید و اتفاقات مثبتی که در یکی دو هفته اخیر رخ داده، بار دیگر شاهد رونق گرفتن موسیقی و کنسرت در ایران با حفظ همه پروتکلهای بهداشتی باشیم. به هر حال موسیقی در همه جای دنیا یک صنعت پولساز است و ضعف در اداره آن موجب سو استفاده خیلی از برگزارکننده های خارج از ایران در قبال مخاطبان داخلی می شود و این خوشایند نیست. برای کنسرت رضا صادقی برنامه هایی در نظر گرفته ایم تا این اجرا بتواند خاصیت ها و توانایی هنرمندان داخلی را در حضور رسانه های ترکیه بیشتر و بیشتر نمایان کند.1400/08/15
21:11:34
5.0 / ۵
476
تگهای خبر: جشن , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟