محمدعلی خبیر بیان كرد؛

اعلام آمادگی بیش از ۱۰۰ کشور برای حضور در جشنواره پرواز

اعلام آمادگی بیش از ۱۰۰ کشور برای حضور در جشنواره پرواز دبیر اجرائی پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم پرواز توضیحاتی درباره تعداد آثار راه یافته به این جشنواره ارائه نمود.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره فیلم «پرواز»، محمدعلی خبیر دبیر اجرائی جشنواره فیلم «پرواز» درباره آثار ارسال شده به این جشنواره اظهار داشت: با اتمام مهلت ارسال آثار بیش از ۱۷۰۰ فیلم و فیلمنامه از ایران و کشورهای مختلف به دبیرخانه ارسال شده است.
وی افزود: با اتمام مهلت ارسال آثار و جمع بندی تمامی فیلم ها و فیلمنامه های ارسال شده به دبیرخانه، فیلمسازان بیش از ۱۰۰ کشور برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند. از مجموع آثار، در بخش بین الملل، ۸۳۵ فیلم داستانی و تجربی، ۲۲۶ مستند و ۱۹۸ انیمیشن به دبیرخانه ارسال شده است. همین طور در بخش ملی نیز، ۲۷۶ اثر داستانی و تجربی، ۵۴ مستند، ۳۴ انیمیشن و ۷۷ فیلمنامه از طرف دبیرخانه برای حضور در جشنواره پذیرفته شده است.
خبیر در آخر درباره کشورهای متقاضی و بیشترین آثار ارسال شده از کشورهای مختلف برای حضور در دوره پنجم جشنواره فیلم «پرواز» اظهار داشت: به ترتیب کشورهای ایران، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، اسپانیا، آمریکا، انگلیس، روسیه، ایتالیا و مصر بالاترین میزان مشارکت را در بین سایر کشورها داشته اند.
پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «پرواز» به دبیری محمدرضا شرف الدین با محوریت توانمندی های افراد دچارمعلولیت های مختلف آذر امسال در تهران انجام خواهد شد.

1400/08/03
21:59:54
5.0 / 5
262
تگهای خبر: جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟