ابراهیم عامریان با آتلیه دات كام مطرح كرد؛

دینامیت تا نوروز۱۴۰۱ روی پرده می ماند

دینامیت تا نوروز۱۴۰۱ روی پرده می ماند آتلیه دات کام: تهیه کننده فیلم سینمایی دینامیت با اشاره به ادامه استقبال مخاطبان از فیلم تاکید کرد اکران این فیلم سینمایی تا نوروز 1401 ادامه خواهد داشت.



سیدابراهیم عامریان تهیه کننده فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی سیدمسعود اطیابی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت اکران این فیلم سینمایی توضیح داد: هدف از اکران «دینامیت» احیای سینماها بود و واقعاً هم این هدف محقق شد. منتی بر سر سینماداران نیست اما علت به میدان آمدن فیلم های دیگر هم انگیزه ای بود که فروش خوب «دینامیت» برای سایر صاحبان آثار به وجود آورد. امیدوار هستم در ادامه راه به فیلم «دینامیت» بی مهری نشود و به آسانی آنرا از چرخه اکران کنار نگذارند.
وی افزود: هنوز همه مخاطبان «دینامیت» این فیلم را ندیده اند و طبق آمار تا امروز تنها ۷۰۰ هزار نفر موفق به تماشای فیلم شده اند. این فیلم تا ۲ میلیون مخاطب ظرفیت اکران دارد و به آسانی می تواند این میزان مخاطب را در سالن سینما داشته باشد. بنا بر این از سینماداران می خواهم که فراموش نکنند «دینامیت» بود که سینماها را اکران کرد و این واقعیت قابل کتمان نیست.
این تهیه کننده سینما در آخر تاکید کرد: فیلم «دینامیت» در سال ۱۴۰۰ تنها در سالن سینما اکران می شود و تا نوروز ۱۴۰۱ روی پرده می ماند. پس از آن برای ورود فیلم به شبکه نمایش خانگی تصمیم گیری خواهیم کرد. فیلم سینمایی «دینامیت» تنها فیلمی است که این اجازه را دارد تا آن زمان که فروش دارد روی پرده بماند و این امتیازی بود که برای اکران فیلم در نظر گرفته شده است. آنچه امروز شاهد می باشیم، باتوجه به فروش یک و نیم میلیاردی فیلم در هر هفته، آن هم در وضعیت کرونائی فیلم تا نوروز ۱۴۰۱ می تواند اکرانش را ادامه دهد.


منبع:

1400/07/25
09:42:44
5.0 / ۵
531
تگهای خبر: سینما , قاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟