نمایش آثار جشنواره عکس سلامت روان در وزارت بهداشت

نمایش آثار جشنواره عکس سلامت روان در وزارت بهداشت آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان همزمان با هفته سلامت روان در وزارت بهداشت به نمایش درمی آید.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، آثار برگزیده ششمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان از ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نمایش درمی آید و تا اختتام ۲۴ مهرماه ادامه دارد.
در ششمین دوره جشنواره سلامت روان که در سه بخش با موضوع آزاد، موضوع سلامت روان و موضوع کووید ۱۹ (کرونا) برگزار شد، ۳۰ هزار اثر از ۴ هزار عکاس از ۸۱ کشور جهان (۵۸ درصد عکاسان خارجی و ۴۲ درصد عکاسان ایرانی) به دبیرخانه جشنواره رسید و از طرف یک هیات داوری بین المللی ارزیابی و داوری شد.
این جشنواره با ایجاد بستری برای هم افزایی و هم فکری از منظر دیدگاه های متنوع فرهنگی و افزایش آگاهی عمومی در حوزه سلامت روان و حساس کردن جامعه، می تواند سبب ارتقای سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد، و افزایش فاکتورهای سلامت روان شود.
محمدرضا صائینی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان بعنوان دبیر جشنواره و علی سامعی، نماینده فیاپ در ایران بعنوان مدیر هنری و مدیر بخش بین الملل جشنواره حضور دارند.
جشنواره بین المللی عکس سلامت روان هر ساله با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با بهره گیری از هنر عکاسان ایران و جهان و بمنظور بازآفرینی و ارائه مؤثر موضوعات روان شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.1400/07/18
23:28:11
5.0 / ۵
547
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟