از شبكه پنج روی آنتن می رود؛

شب بخیر آمریکا و تحلیل مدیریت ناکارآمد در آمریکا

شب بخیر آمریکا و تحلیل مدیریت ناکارآمد در آمریکا به گزارش آتلیه دات کام برنامه شب بخیر آمریکا دوشنبه ۵ مهر به تبیین و تحلیل مدیریت ناکارآمد دولت آمریکا در رویارویی با بحران های طبیعی می پردازد.به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «شب بخیر آمریکا» ساعت ۲۱ روز دوشنبه ۵ مهر با حضور یک مدرس دانشگاه به تبیین و تحلیل مدیریت ناکارآمد دولت آمریکا در رویارویی با بحران های طبیعی می پردازد.
«شب بخیر آمریکا» در این قسمت، میزبان محسن اسلامی استاد روابط بین الملل دانشگاه تربیت مدرس خواهد بود تا در مورد شیوه مدیریت بلایای طبیعی در آمریکا و اعتراضات گسترده مردمی گفتگو کند.
«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از مباحثی که نشانگر قدرت رو به افول آمریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفتگو با کارشناسان حاضر در برنامه، میهمانان اینترنتی، این مورد مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آنرا برای مخاطبان تشریح خواهد نمود.
برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی مبحث و محورها، گفتگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، مبحث های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.
همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویسهای سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا همچون بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.
برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیما است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی مراد عنادی تهیه و تولید می شود.


منبع:

1400/07/05
14:33:31
5.0 / 5
449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟