وکیل در گروه وکلای آریا دادیار

وکیل در گروه وکلای آریا دادیار آتلیه دات کام: امروزه تعدادی از اشخاص فاقد پروانه نمایندگی با احداث موسسات حقوقی عمل به عرضه وکیل دیوان عدالت اداری می نمایند که متاسفانه در آن زمینه مهارت و مهارت کافی ندارند ، لذا عالی است جهت دریافت مشاوره حقوقی به وکلای دادگستری توانایی پروانه نمایندگی مراجعه نمایید.


وکیل و نمایندگی در دادگاهها : نمایندگی در دادگاهها و دادسرا ها توسط وکیل دادگستری اجرا می شود ،وكيل دادگستری در تمامی مراحل بررسی به پرونده های حقوقی و کیفری می تواند حضور داشته باشد و هر فرد می تواند با رفتن پیش به وكيل دادگستری در هر یک از مراحل که شامل شورای حل اختلاف ، دادسرا، دادسرا کیفری ، دادسرا حقوقی ، دادسرا خانواده ، اجرای احکام حقوقی ، اجرای احکام کیفری ، دادسرا تجدید عقیده استان و دیوان عالی مملکت ، به وکیل دادگستری نمایندگی اعطا نماید. با توجه به اينكه اقامه دعوي حقوقي و يا كيفري نسبت به هر موضوعي معمولاً يكبار قابليت مطرح را دارد مگر موضوعات و يا مواردي كه از اين قاعده مستثني هستند لذا كسب دادهها لازم از طريق مشاوره حقوقي و يا اعطای نمایندگی به وكيل دادگستري در اقامه دعوي و يا دفاع در برابر دعوي مطروحه مي تواند در حل مشكلات بوجود آمده مفيد و یا مؤثر باشد .

 

محاکم و دادسراها مکلفند حق دفاع متهمان و مشتکی عنهم را پیش روگیری نموده و فرصت استفاده از وکیل دادگستری و کارشناس را برای آنان فراهم نمایند و تمامی دادگاهها و دادسرا ها مجبور به پذیرش وکیل دادگستری می باشند و وکیل دادگستری در موضع دفاع از احترام و تأمینات شغل قضا بر خوردار می باشند.

حق الوکاله وکیل : درصورتیکه خواهان در پرونده حقوقی توانایی وکیل باشد ، حق الوکاله وکیل طبق تعرفه و به طبق ماده 515 و 519 ضابطه آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در کار مدنی از خوانده قابل مطالبه بوده و در فرم اصدار دستور قطعی به نفع خواهان ، محکوم به و خسارات دادرسی اعم از هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل از محکوم علیه قابل وصول خواهد بود .

وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و وکیل خانواده :

منظور از وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و یا وکیل خانواده وکیلی است که بر اصل خبرت و علاقه ، حسب مورد اکثر تمایل به نمایندگی و مشاوره در مورد پرونده های حقوقی یا کیفری و یا خانواده را دارد اگرچه وکیل می تواند در هر سه مسئله حقوقی ، کیفری و یا خانواده قبول نمایندگی نموده و یا مشاوره عرضه نماید .

وکیل ملکی

منظور از وکیل ملکی و یا وکیل پرونده ملکی ، وکیلی است که بر حسب خبرت و علاقه به پرونده های ملکی ، نمایندگی و یا مشاروه در به خاص پرونده های ملکی و املاک را بر عهده می گیرد .

درجه بندی وکلا : وکلای دادگستری به وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو تقسیم می شوند ، کارآموزان نمایندگی اینگونه می توانند با توجه به مقررات کارآموزی و تحت نظارت وکیل سرپرست در برخی پرونده ها اعلام نمایندگی نمایند .

وکیل تهران

منظور از وکیل تهران و یا وکیل در تهران وکیلی است که محل فعالیت و دفتر نمایندگی او بر اصل پروانه نمایندگی تهران بوده و در تهران مشغول به نمایندگی و مشاور حقوقی وجود دارد و تمرکز او در تهران وجود دارد اگرچه می تواند در سایر شهرها اینگونه اجرا نمایندگی نموده و مشاوره حقوقی عرضه نماید .

وکیل اداره کار

شما می توانید سوالات خود را در قالب پیام نوشتاری یا صوتی از طریق راه ارتباطی معارفه شده در سایت گروه وکلای آریا دادیار بیان نمایید و در سریعتر وقت به جواب پرسش خود برسید .

در وکیل اداره کار اینگونه می توانید سوالات خود را در زمینه های سنوات ، بیمه ، حقوق ، عیدی از طریق شماره تماس بیان شده در سایت گروه وکلای آریا دادیار تماس گرفته و از مشاوره لازم‌ بهره مند گردید .

امروزه اهمیت بالای اخذ وکیل اداره کار از وکلای متخصص در کار گوناگون حقوقی بر کسی پوشیده نیست و اشخاص بسیاری وجود دارند که بدون مشاوره با وکیل اداره کار و متخصص عمل به انعقاد قرارداد می نمایند که به جهت فقدان آگاهی کافی به قانون و مقررات مربوطه و اینگونه پیچیده بودن سوال ها حقوقی متضرر گردیده و یا از این ضعف و فقدان آگاهی آنها نسبت به قانون سوء استفاده شده و به اموال خصوصی آنها تجاوز شده است .

وکیل دیوان عدالت اداری

مراجعه به وکیل دیوان عدالت اداری بعد از پیدایی اختلاف افزون بر اینکه هزینه قابل توجهی برای اشخاص در پی خواهد داشت باعث شلوغی محاکم و کثرت پروندهای دادگستری اینگونه می شود اینگونه اگر در خلال انعقاد قرارداد به نکات و سوال ها حقوقی توجه نشود احتمال پیروزی در آن پرونده اینگونه به دستکم می رسد .

امروزه تعدادی از اشخاص فاقد پروانه نمایندگی با احداث موسسات حقوقی عمل به عرضه وکیل دیوان عدالت اداری می نمایند که متاسفانه در آن زمینه مهارت و مهارت کافی ندارند ، لذا عالی است جهت دریافت مشاوره حقوقی به وکلای دادگستری توانایی پروانه نمایندگی مراجعه نمایید .

در آخر :

شما می توانید جهت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران و کلای مجرب ایران به سایت گروه وکلای آریا دادیار به نشانی https://ariadadyar.com/ مراجعه کنید.

1400/05/20
23:46:00
5.0 / ۵
1105
تگهای خبر: رپورتاژ , قاب , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 1,846
بازدید دیروز: 4,627
هفته اخیر: 48,257