كاوه صباغ زاده با آتلیه دات كام مطرح كرد؛

اکران رمانتیسم عماد و طوبی بعد از محرم

اکران رمانتیسم عماد و طوبی بعد از محرم به گزارش آتلیه دات کام کاوه صباغ زاده کارگردان رمانتیسم عماد و طوبا بیان کرد که برنامه ما این است که رمانتیسم عماد و طوبا را پس از ماه محرم به نمایش بگذاریم ولی واقعاً وضعیت کرونا قابل پیشبینی نیست.کاوه صباغ زاده کارگردان «رمانتیسم عماد و طوبا» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط اکران اظهار داشت: با عنایت به این که بسیاری از فیلمها بیشتر از یک سال است که در نوبت هستند به نظرم باید حداقل چهار پنج برابر بودجه صرف شده خود بفروشند تا فقط هزینه ساخت آنها حاصل شود. ضمن این که فکر می کنم اغلب فیلم هایی که در نوبت هستند در زمان اکران به لحاظ تجاری شکست می خورند چون طولانی مدت در نوبت اکران بوده اند. از همین رو باید سه چهار برابر رقم صرف شده برای ساخت را دربیاورند که بعید می دانم این اتفاق رخ دهد. حتی اگر مردم هم استقبال کنند به لحاظ این که تعداد زیادی از فیلمها در نوبت هستند وزارت ارشاد باید تایم مشخصی برای همه فیلمها در نظر بگیرد که نوبت به همه فیلمها برسد.
وی درباره اکران «رمانتیسم عماد و طوبا» بیان نمود: برنامه ما این بود که «رمانتیسم عماد و طوبا» را پس از ماه محرم را اکران نماییم حتی قبل تر در نظر داشتیم فیلم را در عید نوروز به نمایش بگذاریم اما مدام برنامه ما به عقب افتاد. همین حالا هم که علاقمند به نمایش «رمانتیسم عماد و طوبا» پس از ماه محرم هستیم امکان دارد این مورد به واسطه پیک پنجم و ششم باز به تعویق بیفتد چون واقعاً شرایط قابل پیشبینی نیست. با این وجود امیدوارم بتوانیم سال جاری فیلم را به نمایش بگذاریم. با این وجود می دانم که «رمانتیسم عماد و طوبا» را به شکل مجازی اکران نمی نماییم.
صباغ زاده مطرح کرد: هفته گذشته درخواست پروانه ساخت برای «زیبای خفته» دادم و منتظرم ببینم چه اتفاقی رخ می دهد چون ما کمی دیر جنبیدیم و دولت امروز تغییر نمود. به نظرم تا دوستان جدید بیایند و مشغول به کار شوند کمی طول می کشد.
این کارگردان در انتها اظهار داشت: «زیبای خفته» مثل ۲ فیلم قبلی من فانتزی نیست بلکه یک درام عاشقانه است.


منبع:

1400/05/13
11:58:17
5.0 / ۵
832
تگهای خبر: قاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 308
بازدید دیروز: 3,738
هفته اخیر: 31,801