پخش سه سریال در شبکه های مختلف رادیویی

پخش سه سریال در شبکه های مختلف رادیویی آتلیه دات کام: سه نمایش رادیویی سالهای سربی، روزی که برکت آمد و دوسیه از سه شبکه رادیویی فرهنگ، جوان و نمایش پخش می شوند.


به گزارش آتلیه دات کام به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش «سال های سربی» درامی با مضمون سیاسی- اجتماعی است که وقایع آن از سالهای آخر حکومت رضا شاه شروع و تا کودتای بیست و هشتم مرداد ماه ادامه می یابد. در این نمایش، شنونده ضمن دنبال کردن یک درام عاشقانه جذاب با جریان های اجتماعی و رویدادهای سیاسی که منجر به سقوط دولت ملی مصدق شد آشنا شده و با شخصیت های نمایش آشنا می شود.
«سال های سربی» به نویسندگی مرضیه رشید بیگی، سردبیری: مجید نظری نسب، کارگردانی: جواد پیشگر، تهیه کنندگی: شهریار کرمی، افکتوری: محمدرضا قبادی فر، صدابرداری: جعفر جودتی و با بازی شهین نجف زاده، مونا صفی، محمدرضا علی، عبدالعلی کمالی، رامین پورایمان، رویا فلاحی، راضیه مومیوند، علی میلانی، محمدرضا قلمبر، محمد شریفی مقدم، سوسن مقصودلو، شیرین سپه راد، ایوب آقاخانی، شهریار حمزیان و مهرداد مهماندوست هر روز ساعت یک بامدادان و ۱۵: ۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۳ بامدادان روی آنتن رادیو فرهنگ می رود.
نمایش رادیویی «روزی که برکت آمد» داستان مادربزرگ مقتدر یک خانواده است که به کما رفته و داماد بزرگ او زمام امور را به دست گرفته و می خواهد با باجناقش زمینهای ارثی خانواده را یک جا بفروشد این در حالیست که ۲ تا از نوه های مادربزرگ قصد دارند به سمت کار و تولید پیش بروند اما مادربزرگ.
این نمایش به نویسندگی: علیرضا مهربانی، سردبیری: شهلا دباغی، کارگردانی: نازنین مهیمنی، تهیه کنندگی: اشرف السادات اشرف نژاد، افکتوری: نرگس موسی پور، صدابرداری: محمدرضا محتشمی و با هنرمندی مهرخ افضلی، مجید حمزه، شمسی صادقی، سیما خوش چشم، احمد هاشمی، علی شجره، شهیندخت نجف زاده، بهادر ابراهیمی، رامین پورایمان، علی میلانی، ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، شهریار حمزیان و حمید هدایتی هر روز ساعت ۵: ۳۰ و ۱۵: ۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲ بامدادان روی آنتن رادیو جوان می رود.
نمایش رادیویی «دوسیه» که داستانی پلیسی دارد درباره کاراگاه یحیا، مستنطق ارشد اداره تأمینات در دوره پهلوی اول، مامور رسیدگی به پرونده ای می شود درباره مفقود شدن یکی از خناسان شهر که در بیابان های پایتخت مشغول کار روی پروژه ای کلیدی بوده است. کارآگاه تحقیقات را از همکاران او شروع می کند ام سرنخ ها او را به سمت مقامات رده بالا سوق می دهد.
«دوسیه» به نویسندگی: امیرعطا جولایی، سردبیری: ایوب آقاخانی، کارگردانی: مهرداد عشقیان، تهیه کنندگی: مهدی نمینی مقدم، افکتوری: محمدرضا قبادی فر، صدابرداری: علی حاجی نوروزی و با حضور محمدرضا علی، مهرداد عشقیان، راضیه مومیوند، باقر کریم پور، سینا نیکوکار، سعیده فرضی، سعید سلطانی، عبدالعلی کمالی هر روز ساعت ۱: ۳۰ و ۲۲ از رادیو نمایش پخش می شود.


منبع:

1400/05/11
12:29:09
5.0 / ۵
970
تگهای خبر: هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
جمع 2 و 2 ؟
آمار بازدید سایت
بازدید امروز: 373
بازدید دیروز: 3,738
هفته اخیر: 31,931